reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja alergiczna na owoce?

Lilwriggle

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Luty 2015
Postów
49
Miasto
Kettering
Moj 7 miesieczny synek reaguje wysypka na owoce. Na razie probowalam banany, jablka, mango i gruszki. Zawsze jest tak samo :( Czy ktoras z mam tutaj tez musiala sie z czyms takim zmagac? Czy i kiedy dzieci z tego wyrastaja? Czy sa owoce na ktore maluchy reaguja mniej?
Spotkanie z dietetykiem mam za miesiac, ale tak mi szkoda, ze nie moge mu podawac narazie zadnych owocow :(
Bylabym wdzieczna za porade, spostrzezenia, komentarz mam ktore maja podobne doswiadczenia.
Dodam jeszcze, ze maly ma tez skaze bialkowa.
 
reklama
Wydaje mi się ,że najmniej alergizują jabłka i banany ,twój synek ma 7 miesięcy więc na mango to moim zdaniem trochę za wcześnie.A czy podawałaś owoce ekologiczne ,bo może to alergia na jakieś opryski.
 
Do góry