reklama

Reakcja rodziny

Temat na forum 'Archiwum mam kwietniowych'10' rozpoczęty przez sospettosa, 6 Sierpień 2009.

1. sospettosa

sospettosa Fanka BB :)

Hej,
    Jak zareagowały Wasze Rodziny na wieść o Dziecince? Nasze ciąże są jeszcze młode, więc może rodziny jeszcze nic nie wiedzą :) ?

A Tatusiowie?

U mnie była konsternacja, później brakowało nam słów, a później wielka radość :)

2. olapolap

olapolap KAROL '07, PAULINA '10

3. reklama
  4. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

My chcemy powiedzieć po pierwszej wizycie, kiedy wszystko będzie potwierdzone przez lekarza, ale nie spodziewam sie zaskoczenia poniewaz wszyscy wiedzieli, ze staramy sie o kolejne dziecko. My natomiast z meżem cieszymy się jak dzieci :-)

5. sospettosa

sospettosa Fanka BB :)

no ja powiedziałam rodzinie, co do jego rodziny oni nawet nie wiedzą o moim istnieniu. Ponadto jestem jeszcze mężatką...więc chyba rodzice G padna na zawał jak się dowiedzą.
    Dziś jedziemy do moich rodziców...nie mam weny, bo już nastawiam się na gadki typu:
    - jeszcze się nie rozwiodłaś, a już komplikujesz jeszcze bardziej,
    - dziecko trzeba jakos wychować, nie macie przecież za co
    - gdzie będziecie mieszkac?
    - co z twoją pracą magisterską?

ech ech ;/

6. sandrahaha

sandrahaha Nasz Kochany Sean :)

moj tz to juz obdzwonil chyba wszystkich :biggrin2::biggrin2::biggrin2: zaczal od szefa (jego szef wiedzial o wszystkim, sam nam dal namiary na lekarza akupunktory ktory jest tutaj bardzo ceniony i pomogl wielu kobietom takim jak ja ale jakos sie nie zdecydowalismy... tzn chcielismy isc ale wczesniej zaszlam w ciaze :biggrin2::biggrin2:)... w ogole numer bo szef gdzies w azji a moj tz nie wiedzial wiec go obudzil bo to u nich nad ranem bylo, ale szef sie ucieszyl i gratulowal... :biggrin2::biggrin2::biggrin2: ja jeszcze czekam zeby mojej rodzince powiedziec bo chce sie upewnic ze wszystko bedzie ok a poza tym chce im wyslac zdjecia... :biggrin2::biggrin2::biggrin2: wiec musze czekac do pierwszego usg ktore bedzie najwczesniej w 12tc... :confused::confused::confused: witamy w uk :confused::confused::confused:

7. toola

toola Fanka BB :)

ja powiem po 1 wizycie, wedy wam opisze
    , przyjaciele wiedza no i ci co mnie znaja z BB :-D
    w pracy powiem jak najpozniej, chyba po 1 trymestrze

8. agnes1

agnes1 Zaciekawiona BB

Ja też powiem wszystkim po pierwszej wizycie mąż oczywiście wie :tak::tak::tak:jego to nie przeraża tak jak mnie:tak::tak::tak:

9. Coyote

My powiemy dzisiaj, skoro babcia nas rozszyfrowała wczoraj (pisałam o tym na ogolnym) to nie ma co juz nic ukrywac, teraz i tak juz by sie wydało :-)
    ale jakos mnie to nie przeraza to wszyscy doskonale wiedzieli, ze chcemy miec wlasnie teraz drugie dziecko :-)

10. reklama
  11. Coyote

My powiemy dzisiaj, skoro babcia nas rozszyfrowała wczoraj (pisałam o tym na ogolnym) to nie ma co juz nic ukrywac, teraz i tak juz by sie wydało :-)
    ale jakos mnie to nie przeraza to wszyscy doskonale wiedzieli, ze chcemy miec wlasnie teraz drugie dziecko
    :-)

12. camela80

camela80 Mamy lipcowe'08

Ja powiedziałam dzisiaj swoim rodzicom, reakcja mojego ojca była straszna zaczoł mnie wyzywac ze jestem głupia, nie normalna o czym my myslimy i takie tam ze nie daje sobie rady z jednym dzieckiem i to on niby musi sie nim opiekowac( przez rok był tylko raz z natka na spacerze):no::no::no: marze zeby jak najszybciej sie wyprowadzic od rodzicow

Poleć forum