reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reakcje poszczepienne?

No to trzymajcie za Nas tez kciuki bo my jutro na 10.00 do lekarza idziemy na szczepienie.Oby poszlo dobrze.
Na szczescie mezus idzie z nami i to on Antka bedzie trzymal bo mi by serce peklo jak beda go kluc.
 
reklama
Kociak pisze:
grocha a robisz Małemu okłady w miejscu co dostał szczepienie
jak ja byłam z Martyna to mi kazali robić okłady z sodki na wszelki wypadek żeby niemiala gorączki

ja nic nie słyszałam o okładach może dlatego, że Olaf tak głośno krzyczał w gabinecie, miał wieczorem gorączkę, ale rano już nie.
 
Ja nie wiem jak przeżyję następne szczepienia. Oli tak się wyrywał, że trzymaliśmy go oboje z mężem i pielęgniarka, a i tak się wyrwał.
A przecież będzie coraz większy i silniejszy.
 
Nie przypominajcie mi o tym szczepieniu bo już dostaję gęsiej skóry idziemy 6 grudnia ale mąż bierze sobie wolne bo on wejdzie z Kubą na szczepienie ja znowu bym spanikowała :( :p
 
reklama
Do góry