reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reakcje poszczepienne?

reklama
Antek byl dzielny na szczepieniu! Troszke popiszczal i tyle, ale za to teraz mamy z nim problemik :(
Bardzo go boli :( :-[. Biedny jest bardzo spiacy a mimo to bol nie pozwala mu usnac
Podalam mu juz nurofen dla dzieci, ale pewnie troszke czasu minie zanim zacznie dzialac(poznal nowy smak bo lekarstwo jest o smaku pomaranczy)

A i tak jestesmy z niego bardzo dumni :)
 
moja martyna ma 3 miesiace i szczepienie ;D jupi
no i dotego mikolaj moze moja tesciowa sie jakos postara wrescie bo jak narazie to jest za... babcia ktora widziala 3 razy dziecko
 
my juz po szczepieniu :) zdecydowałam się jednak na 6w1 i myślę, że bardzo dobrze zrobiłam ;D
Rozalcia jest niezwykle dzielną dziewczyną(po mamusi ;D ) i nie płakała przy ukłuciu, zaczęła później troszkę, bo ona bardzo nie lubi się ubierać. lubi kiedy się jaą rozbiera, no i wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, a kąpiele kocha.
no ale na temat. reakcja po szczepieniu jest taka, że może jest troszkę bardziej śpiąca i chce się tulić, ale jest spokojna i nie płacze, gorączki też brak i mam nadzieję że tak zostanie. pani dr powiedziała, że po tej szczepionce jakieś skutki uboczne mogą wystąpić w pierwszej dobie, ale ponoć zdarzają się bardzo rzadko. zobaczymy.
a i w mojej przychodni szczepionka(180z)ł tańsza niż w aptece(220), a następna dawka za 6 tyg. kosztuje 120
 
Tunia gratuluje dzielnej córeńki i fajnie że macie szczepienie z głowy. mam nadzieje że Igusia weźmie przykład z młodszej Rozalci i też bedzie dzielna :)
a z tymi cenami szczepionek to ja juz nic nie rozumiem, wszedzie inne ::) ???
 
reklama
Ja płaciłam za pierwszą 100 zł a druga będzie kosztowała albo 100 albo 135 w zależności czy będą dwa kłucia czy jedno
 
Do góry