reklama

REALne spotkania

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez Esia, 7 Styczeń 2008.

1. Esia

Esia Fanka BB :)

Proponuję tutaj wpisywać propozycje spotkań :-)

2. szopka

szopka mamy czerwcowe 2007

Mam w tym tygodniu teściów u siebie, więc przyszły tydzień też mi bardziej odpowiada. (Jutro może tylko szybko wyskoczę do Galeri zobaczyć te pajace, bo Czarek już prawie dziury robi w obecnych.):tak:Umówimy się dokładniej na pw

3. reklama
  4. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

O Wy niedobre...:-:)-:)-:)-( Beze mnie się umawiacie???:-:)-:)-:)-(
    No tak to jest, jak człowiek uczciwie pracuje a inni mają szansę się obijać, latać po sklepach i capuccino popijać.:-pTeż bym się z Wami spotkała chętnie i połaziła, ale u mnie to już kaszana. Chyba że sama polecę po pracy połazić a Małża z babami w domu zostawię.

5. Esia

Esia Fanka BB :)

Dzagudku chyba tym razem umówimy się jednak w dzień i obarczone Młodymi... Może jak się jakaś lepsza pogoda zrobi, spotkamy się po Twojej pracy (o której kończysz?) :-)
    Pracującym nie ma letko :-p ;-)

6. Dzagud

No na razie jeszcze kończę o 15.30 - do czerwca, a potem już normalnie 16.30.

Bardzo chętnie spotkam się z Wami jak będzie ciepło.
    A na razie póki są przeceny to może w sobotę się wyrwę do Złotych Tarasów albo do Arkadii. Mąż będzie siedzieć z kobitkami a ja wyfrunę pomyszkować po wyprzedażach.

7. toska

toska Fanka BB :)

Może i ja się kiedyś dołączę do Waszego spotkania???:tak::tak::tak:

8. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

buuuuuuuuu a ja?:-(

9. Dzagud

Toska, super, bardzo chętnie.:tak:
    Kachasek, przyjeżdzaj, idziemy razem!

10. reklama
  11. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

taaaanie będą te zakupy promocyjne;-):baffled:

12. szopka

szopka mamy czerwcowe 2007

A może w jakąś sobotę zorganizujemy takie spotkanko coby pracujące również mogły dołączyć?:-) Kto się pisze i kiedy?

Poleć forum