reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

REALne spotkania

reklama
No to moze dziewczyny przeniescie ten watek na zamkniety... no tak sobie myslemmmm, ze bardziej tam pasuje:zawstydzona/y:

a W ogole to mnie zloscicie. Zamiast sie umawiac jak jeszcze bylam w PL to wy co? Czekalyscie az ja sie ztlenie i teraz sobie imprezujecie po "Galeriach" A niech was...:-D

No chce przez to powiedziec, ze ja tez ja tez chcem, ale ni mom jak.

Aaa tak w ogole to cos tam Sorgula kiedys nad morzem planowala... Czy cos mi ucieklo uwadze...czy jednak spotkania niet :confused: Booo ja tak mysle, ze jak nam zdrowie psychiczne dopisze to te wakacje maybe. Jakas chalupa nad morzem i impreza 2 dni...ale to jeszcze troche czasu. Chociaz, trzeba cos i tak wczesniej rezerwowac by bylo sensowne - inaczej nie ma szans.
 
Aaa tak w ogole to cos tam Sorgula kiedys nad morzem planowala... Czy cos mi ucieklo uwadze...czy jednak spotkania niet :confused: Booo ja tak mysle, ze jak nam zdrowie psychiczne dopisze to te wakacje maybe. Jakas chalupa nad morzem i impreza 2 dni...ale to jeszcze troche czasu. Chociaz, trzeba cos i tak wczesniej rezerwowac by bylo sensowne - inaczej nie ma szans.
No ja jestem jak najbardziej za spotkaniem wakacyjnym :tak::tak::tak:
 
Znalazłam odpowiedni wątek:tak:
porządek musi być;-)

Esia jesteś juz zmotoryzowana? Może umówimy się w następnym tygodniu na spacer w Łazienkach?


 
Jestem - lifting się powiódł :-)
No i chętnie spotkam się w Łazienkach - tylko wtorek/środa mam maraton lekarzy z Piotrusiem, więc może koniec tygodnia?
 
reklama
Do góry