reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ręczna robota

Nikita - a skąd jesteś? Bo Śląsk duży...
jolek - jak mówiłaś, że zrobiłaś firanki to wyobrażałam je sobie takie wielkie - od sufitu do podłogi :) takie na 3 metry wysokości i przynajmniej 3 mety długości:-D :tak::-D a tu takie małe i skromne ;-):-)

ha na takie też mam ochotę zrobić ,ale na razie wymyśliłam te .Ho one tak wyglądają a mają 1,20m szerokości i 60cm długości to zsumując też sporo wyjdzie hi hi:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Ardzesh Nikita ma rację, jak umiesz podstawowe sploty to próbuj :tak: i musze Ci powiedzieć, że ja nie umiem takiego kwiatka zrobić :sorry2::zawstydzona/y:
Jolek no to niezłe te wymiary, a na fotkach takie niepozorne te firanki ;-)
 
witam
ja tez jestem pasjonatka szydelkowania :-) szyedłkuje od 10roku zycia :-D babcia mne nauczyla :-) ale robie tylko dla siebie ewentualnie na prezent bo zeby otworzyc dzialalnosc to bym musiala sprzedac takich ciuszkow, serwetek itd mnostwo zeby to sie oplacalo, a na allegro tez skarbowka sprawdza wiec wole nie ryzykowac :-)

ostatnie ciuszki które zrobilam... mam tego mase :-D teraz zaczynam dziergac dla dzieciaczkow :-)
 

Załączniki

  • IMG_0445.jpg
    IMG_0445.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_0454.jpg
    IMG_0454.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_0489.jpg
    IMG_0489.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_0490.jpg
    IMG_0490.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 67
Pati bardzo ładne te bluzeczki

,,Jolek no to niezłe te wymiary, a na fotkach takie niepozorne te firanki ;-)"

ja mam dużą kuchnię i duże okna ale niestety nie mam porządnego aparatu :zawstydzona/y:i robię komórką i w dodatku popsutą:wściekła/y:i to tak wygląda:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Pati, super bluzki:-) Jolek, taką tunikę to też bym chciała, ale kupić mnie nie stać a robić dla siebie nie mam czasu i tak to schodzi...
 
Tylko że ja nie tylko szydełkuje, ale dekoruję jaja strusie, maluję obrazy, haftuję, robię rzeźby z papieroplastyki, zajmuję się domem (na szczęście wspólnie z mamą) i - uwaga - wciąż jeszcze pracuję! A zawsze jak jest jakiś urlop to wyjazd ze stoiskiem na jakiś kiermasz i naprawdę nie mam kiedy robić:-( No i ten kręgoslup.... Czekam jak na zbawienie na fotel do karmienia (i szydełkowania) a tu do kwietnia będę czekać, bu:-(

Aha, no i Wielkanoc za pasem - moje wielkie żniwa, więc każdą chwilę poświęcam na pisanki, a jak już ręce odpadają to komputerek:-)
 
teraz zrobiłam gorsecik .Tak sobie zażyczyła moje chrześnica .No to ma. Oczywiście na modelce leży lepiej ale nie dała się sfotografować
 

Załączniki

  • Zdjęcie2260.jpg
    Zdjęcie2260.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 46
reklama
A ja Was podziwiam nie mam cierpliwosci do szydelka, drutow i innych takich;) heh szybko sie denerwuje.
Ale ja zajmuje sie decoupagem:) ozdabiam rozne rzeczy dla przyjemnosci.IMG_0429.jpgIMG_0418.jpgff.jpg
 
Do góry