reklama

refundacja mleka powyżej 1-szego roku???

Temat na forum 'Żywienie dzieci - porady' rozpoczęty przez ewusia34, 16 Styczeń 2012.

1. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

czy to prawda,że mleko bebilon pepti będzie refundowane tylko do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia?mimo zaświadczenia o alergii pokarmowej od alergologa?

2. Agnieszka Kozioł-Kozakowska

Agnieszka Kozioł-Kozakowska Ekspert BB. Specjalista żywienia

W tej kwestii najlepiej jednak zasięgnąć opinii pediatry.

3. reklama
  4. magduska81

magduska81 Aktywna w BB

Witam niestety każdy pediatra ma swoją opinię jako mama dziecka karmionego bebilonem niestety od 6 mc mam problem z zakupem mleka refundowanego nasza rodzinna pediatra informowała mnie że do 18 mc m,leko jest tylko refundowane, lekarka do której chodzimy prywatnie twierdzi że do 3 lat jest mleko refundowane, dermatolog u którego byłam z małą stwierdził że ma typowy wyprysk alergiczny i żeby skonsultowac to z alergologiem ..po wizycie i lubelskiej ,, dość dobrze reklamowanej pani dr specjalistki alergologa dziecięcego usłyszałam że mała jest zbyt ruchliwa na testy skórne a te we krwi raczej nie wykażą alergii ! i żeby poczekać z pół roku i obserwowac dziecko, aż mnie wmurowało po diagnozie która nic nowego nie wniosła bo diete mamy selekcyjną i pilnujemy by za dużo alergenów nie dawać, u nas już jest o niebo lepiej niż jak mała miała rok...

Poleć forum