reklama

Regulamin Kwietniówek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez Ma_Dunia, 22 Lipiec 2009.

 1. Ma_Dunia

  Ma_Dunia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Regulamin Kwietniówek:

  1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Poznajmy się.

  2. Główna dyskusja toczy się na wątku Kwiecień 2009

  3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Kwietnia 2009, osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.

  4. Dostęp do wątków zamkniętych można otrzymać będąc aktywną na forum. Decyzję będziemy podejmowały wspólnie z Kwietniówkami, które ów dostęp już posiadają.

  5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim ( a ja tak robię często ).


  Jeśli chcecie coś zmienić lub dodać do regulaminu to piszcze do mnie lub do auliyi na PW.
   
 2. reklama
 3. Ma_Dunia

  Ma_Dunia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dostałam od Violi1978 listę cennych uwag na temat zasad uczestniczenia w dyskusji na forum. Dlatego dołączam je do naszego regulaminu.
  • Staraj się pisać zawsze na temat. Przed wzięciem udziału w dyskusji zapoznaj się z tematyką wątku i meritum sporu, w którym zamierzasz wziąć udział.
  • Posługuj się umiejętnie cytatami. Odpowiadając na głos w dyskusji – posting – cytuj tylko potrzebne ci fragmenty, pozostałe wycinaj.
  • Przemyśl swoją wypowiedź. Przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz przed wysłaniem. Czy nie jest niepotrzebnie ostra? Nie odpowiadaj zbyt pośpiesznie i zbyt emocjonalnie. Zadawaj jasne, zrozumiałe pytania.
  • WIELKIE litery, podkreślniki, wytłuszczenia oznaczają w listach i postingach krzyk lub podniesiony głos. Wiadomość zawierająca tylko wielkie litery to szczególnie RAŻĄCY przypadek naruszenia etykiety.
  • Publikując zdjęcia innych (rodziny, przyjaciół) kieruj się ich zgodą. Pamiętaj, Ty może chcesz być widoczny, a inni może za wszelką cenę chcą chronić swą prywatność.
  • Nie używaj wulgaryzmów. Nie stosuj w dyskusji wulgarnych słów, epitetów, powstrzymaj się od osobistych wycieczek wobec twojego przeciwnika w dyskusji.
  • Nie bądź oszustem. Nie podawaj jako swojego imienia i nazwiska innej osoby, nie podszywaj się pod innych.
  • Traktuj poważnie i szanuj uczestników grupy.
  • Szanuj swoich rozmówców. Nawet jeśli masz inne zdanie, nie krytykuj, nie obrażaj, nie wyśmiewaj. Włącz się w konstruktywną dyskusję, ze starcia przeciwnych racji rodzą się za zwyczaj konstruktywne wnioski.
  • Kieruj się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętaj, jeśli nawet „wypiszesz” się z grupy, przestaniesz pisać, Twoje wypowiedzi, zdjęcia zostaną. Internet to studnia bez dna. Zmieści wszystko.
   

Poleć forum