reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Regulamin listopadówek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2016' rozpoczęty przez aob66, 26 Czerwiec 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
 1. aob66

  aob66 Moderatorka Członek załogi

  I. Regulamin Listopadowych mam 2016.

  1. Główna dyskusja toczy się w wątku "Listopadowe mamy 2016". Wszystkie nowe mamy prosimy o przedstawienie się.

  2. Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić czy podobny nie został już wcześniej założony (wątki o zbliżonej tematyce będą łączone). Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Listopada 2016 w porozumieniu z pozostałymi mamusiami. Inne wątki będą usuwane.

  3. Jeżeli chcesz coś dodać do napisanej wcześniej wiadomości użyj przycisku edytuj a nie pisz kolejnego posta pod swoim wcześniejszym.

  4. Nie pisz całego posta drukowanymi literami lub/i pogrubionego (tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana).

  5. Nie obrażaj, nie wyśmiewaj, nie przeklinaj!

  6. Ogłoszenia typu kupię/sprzedam będą usuwane.
  II. Zasady dostępu do grupy zamkniętej.

  1. Istnieje grupa zamknięta dla Listopadowy mam 2016.

  2. Dostęp do grupy zamkniętej przyznawany jest przez obecnych uczestników grupy. Wszyscy uczestnicy określają czy są za czy przeciw dostępowi nowej osoby. Jeśli większość głosów będzie na TAK, moderator wysyła zaproszenie do nowej listopadówek.
   
  • Lubię to Lubię to x 3
  • Popieram! Popieram! x 1
  • Lista
 2. reklama
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum