reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Regulamin netykiety grudniowych mam :)

elifit

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
28 Styczeń 2011
Postów
16 486
Miasto
świętokrzyskie
Rozwiązania
0
Aby forum nasze było uporządkowane i abyśmy my dobrze się na nim czuły, uważam że potrzebujemy ujednolicenia zasad na nim panujących. Postanowiłam stworzyć więc zbiór zasad obowiązujących w internecie oraz na forum babyboom. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie poniżej.

Regulamin:
- nie piszemy posta pod postem, staramy się edytować wcześniejszy swój post. Oszczędzimy w ten sposób miejsce na forum oraz czas swój i INNYCH użytkowniczek (<innych to słowo klucz;), myślmy o tym aby wszystkim nam było wygodnie)
- jeśli odpowiadamy na post który znajduje się bezpośrednio przed naszym to go NIE cytujemy. Możecie się odnieść do tej osoby poprzez postawienie @ przed nickiem.. to daje powiadomienie tej osobie.. lub po prostu wołając po imieniu.
- jeśli odpowiadamy na kilka postów to możemy UNIKNĄĆ cytowania w ten sam sposób.. czyli w wersji roboczej postu umieszczamy cytat a potem go z tej roboczej wersji usuwamy, dajemy np.@ z nickiem i dopiero wysyłamy posta.
- jeśli już KONIECZNIE musimy cytować to nie cytujmy całego posta tylko interesujący nas jego fragment. Często posty odpowiadają na kilka tematów podczas gdy my odnosimy się tylko do jednego z nich.
- używamy różnych mediów do forum, komputer telefon, aplikacja bb, tapatalk.. wypracujmy sobie wygodny sposób zarówno dla nas jak i INNYCH. Łatwiej się czyta na mobilnym urządzeniu krótsze posty niż długie elaboraty.

Mam nadzieję że powyzsze zasady nie są zbyt trudne do przestrzegania. Wierzę że stosowanie się do nich pomoże nam się odnaleźć i łatwiej będzie nam się porozumiewać. Teraz po porodzie będziemy mieć mniej czasu na forum. Spożytkujmy go efektywnie :)

Pozwólcie że będę niejako pilnować porządku na forum w przypadku gdy ktoś będzie powyższy regulamin łamał.

Jeśli macie jakieś uwagi, proszę o komentarz poniżej. Dyskutujmy :)

Regulamin obowiązuje zarówno na wątkach otwarych forum jak i na forum zamkniętym. :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama

Grun

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2016
Postów
1 801
Rozwiązania
0
@elifit
Nosz kur...
Nie widziałam o tym zarabistym sposobie z wywoływaniem.
Czuje że dumna :) że umiem!?! coś nowego.
No normalnie szał.


Aaaaa zatem

DZIĘKI za edukacyjny trud!
 

majka23x

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2016
Postów
1 899
Rozwiązania
0
Eli bardzo ladnie, jestem za i pilnuj porzadku jak najbardziej. W razie czego upominaj :) co do wywolywania ok, jednak jak dla mnie cytowanie kilku postow jest czytelniejsze (oczywiscie usuwajac zbedna tresc), wiec mam nadzieje, ze nikt mnie za to nie skarze :) choc postaram sie pouzywac @, zobaczymu jak to bedzie wygladac w praniu :)
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry