reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin - Ogłoszenia moderatorów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Tak jak i w realnym życiu tak i tutaj muszą być jakieś zasady, bardzo nie chciałam dosadnie nazywać tego wątku ale niektóre z Was mnie do tego zmusiły.

Założyłam ten wątek aby nowe i bardziej zadomowione mamy lutowe mogły dowiedzieć się jak działa nasze podforum.

1.Proszę nie wklejać reklam ani ogłoszeń typu sprzedam (do tego są założone osobne działy na forum). Posty takie będę usuwać.

2.Nowe wątki mogą zakładać jedynie mamy zapisane na nasze podforum lutowe mające na koncie napisanych min 100 postów. Przy zakładaniu takiego wątku proszę sprawdźcie czy nie ma już tematycznie podobnego.

3.Jeżeli spodobało się Wam na forum i chcecie z nami być do porodu a potem pomóc nam się wzajemnie wspierać w wychowywaniu naszych skarbów możecie wymienić się numerami tel komórkowych. Odbywa się to w taki sposób, że wysyłacie na priv swój nr do: Ewelinka:), jezyk i megusek a w odp otrzymujecie nasze numery. Dane takie przydadzą się nam np. jeżeli pechowo będziecie odetnięci od sieci i wtedy będziecie mogły nam to napisać a za kilka miesięcy przydadzą się wielokrotnie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drogie koleżanki!

Od teraz zmieniam zasady zapisów na listę lutówek. Robię to dlatego, że sporo przyszłych mam mających termin na luty 2009 zapisuje się i nawet nie pisze następnego posta. Jest październik a więc półmetek naszych ciąż, obecnie lista liczy 79 pozycji, a będzie więcej, niestety udziela się może połowa. Postaram się zaktualizować ją tzn. usunąć zapisane lutówki mające tylko 1 post.

Proszę o nie zapisywanie się na listę nie napisawszy przedtem 10 postów.
 
Dziewczyny, juz kiedys byla rozmowa o tym. Nie chodzi o to zeby dac numery ale zeby sie wymienic. Nie ma potrzeby zeby kazda miala numer kazdej, wystarczy ze bedzie miec dwa lub trzy nr tel. Wpisywanie na zamknietym oznacza ze chcecie zeby Wasze numery mialy tylko dziewczyny z zamknietego? A chodzi tylko o to zebyscie Wy mialy komu napisac smsa ze szpitala czy w razie odciecia od internetu co u Was i ta osba na forum podzieli sie informacja tak jak robila to Jeżyk jak Eliwis była z Kubusiem w szpitalu, zapisaywanie sie na forum jest dobrowolne i np ja nie nekalabym nikogo smsami typu " co z Toba?" gdyby sie na forum nie pojawial. Widac ta osoba miala powody zeby zniknac.
Takie jest moje zdanie
 

e5a57121d7792b37fy9.jpg

moderator.gif
 
Ostatnia edycja:
Ponieważ wybierając mnie na Moderatorkę zaufałyście mi, że dobrze zadbam o porządek na naszym podforum od dziś zmieniam całkowicie zasady dołączenia do Wątku zamkniętego.

Nie ma znaczenia to ile napisałyście postów i jak długo jesteście na forum, nie ma znaczenia czy wkleiłyście swoje lub Waszych pociech zdjęcia. Nie ma potrzeby żebyście się ubiegały o nadanie Wam dostępu i pisały w tej sprawie do mnie. Po prostu obecne na wątku zamkniętym mamy co jakiś czas będą decydować czy któraś z Was wzbudziła w nas zaufanie i jeżeli tak to zostanie o tym poinformowana przez wiadomość prywatną. Możecie naturalnie odmówić ;-) Myślę, że te warunki są uczciwe.


 
Dzisiaj dostęp do wątku zamkniętego dostały :
nimfii
hooba
pbg
:-)
 
Od dzisiaj zaszczytu pisania na wątku zamkniętym dostąpią:
Mikimauro
Monika Wroclaw84

Zapraszamy!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry