reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Regulamin - przeczytaj zanim zaczniesz pisać !

asia*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2011
Postów
1 239
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
1. Nasze codzienne sprawy omawiamy na wątku WRZESIEŃ 2011 - wątek główny.

2. Oprócz wątku głównego funkcjonuje kilka wątków tematycznych - dotyczą one najczęściej pojawiających się, obszernych i powszechnych tematów i zostały utworzone, aby uporządkować naszą dyskusję. Proszę o zapoznanie się z nimi!

3. Nowe osoby serdecznie zapraszamy na wątek główny (gdzie zawsze można powiedzieć coś o sobie czy zadać pytanie), wątki tematyczne oraz na wątek Poznajmy się... (gdzie można wpisać kilka podstawowych informacji o sobie).

4. Utworzenie nowego wątku tematycznego zawsze jest konsultowane z pozostałymi użytkowniczkami forum na wątku głównym!

5. Dane do Listy WRZEŚNIOWYCH dzieciaczków 2011 dodaje wyłącznie moderator - proszę o przesłanie informacji na PW.

6. Dane do Listy wrzesniowych mam 2011 dodaje wyłącznie moderator na podstawie informacji zamieszczonych na wątku Poznajmy się lub przesłanych na PW.

7. Na obu listach znajdują się jedynie dane mam i dzieciaczków uczestniczących w życiu forum!

8. Moderatorami podforum wrześniówek są Motyl 12 i Asia*

9. Oprócz wątku otwartego wrześniówek funkcjonuje również wątek zamknięty, do którego dostęp mają mamy aktywnie uczestniczące w życiu forum - dostęp nadaje aministrator forum po pisemnej prośbie moderatorów. O nadaniu lub odebraniu dostępu decydują wszystkie użytkowniczki!
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry