reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rehabilitacja dzieci w Łodzi

z_łagiewnik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2010
Postów
23
moja mała nie bardzo chce sama siadać, ma już 8 miesięcy. pediatra powiedział, że muszę iść z małą na rehabilitację. znalazłam placówkę INTERMEDICUS. Czy ktoś z Was ją zna?
 
reklama
ja ze swoją pociechą tam byłam na rehabilitacji. super placówka, ale ciężko się dostać. ja byłam prywatnie bo do końca br. nie ma przyjęć. osobiście polecam bo bardzo mi pomogli.
tu jest kontakt INTERMEDICUS
 
Ostatnia edycja:
dzięki, właśnie wróciłam...wygląda profesjonalnie i jestem zadwolona ze spotkania z lekarzem rehabilitantem. będę was informować jak już będę więcej wiedzieć.
 
Witam wszystkich, ja tam chodziłam z moim maleństwem od 3 mies. ale ze względu na to że mój brzdąc dużo chorował mieliśmy przerwy w ćwiczeniach i jak poszliśmy na kontrole do lekarza rehabilitanta ( łączoną) to okazało się że moje dziecko nie robi tego co powinno robić na swój wiek więc pani doktor oznajmiła mi że moje dziecko jest opóźnione w rozwoju psycho-ruchowym i bardzo wątpliwe żeby kiedyś chodziło do normalnej szkoły. A powiem wam że moje kochanie teraz ma 11 miesięcy i siedzi, raczkuje i próbuje wstawać jest wcześniakiem i wieku skorygowanego ma teraz 9 mies. Same osądźcie czy diagnoza p.doktor była trafna. Powiem wam tylko że takie słowa długo zostają w pamięci matki! Teraz już wiem że mam zdrowe dziecko. Jeszcze tylko dopowiem że lekarz jak lekarz ale rehabilitantki jakie tam pracują wykonują kawał dobrej roboty i czasami wiedzą lepiej jak dziecko się rozwija niż lekarz im można zaufać. Pozdrawiam
 
ostatnio jak byłam w Intermedicus to dostałam ulotkę dotyczącą diagnostyki neurorozwojowej niemowląt. to moze być wazne dla dziewczyn, które mają wątpliwości. juz kilkudniowe niemowlęta tam diagnozują. może Wam się przyda ta wiadomość
 
reklama
Nie wiecie czy mają tam też jakieś zajecia z gimnastyki korekcyjnej? Kupiłam córeczce buciki Memo i według rozpiski na ich stronie może potrzebować konsultacji :(
 
Do góry