reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reklama Disney wyświetlana na całą stronę

Agnes4312

Moderator
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
14 662
Od kilku dni, jak nie tygodni, przy każdym odświeżeniu strony pojawia się ta wkurzająca wielka reklama Disneya z Kardiashiankami, którą często nie da się wyłączyć za jednym podejściem, bo ❌ jest poza ekranem.
Czy da się jakoś usunąć te reklamę, żeby więcej się nie wyświetlała?
Albo @aniaslu czy można zmienić typ reklam na jakieś mniejsze, łatwiejsze w obsłudze?
Korzystam z przeglądarki w telefonie, bo jak kiedyś próbowałam się zalogować w aplikacji to się nie dało 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • Screenshot_20221115_142457_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221115_142457_com.android.chrome.jpg
    139,2 KB · Wyświetleń: 266
reklama
Od kilku dni, jak nie tygodni, przy każdym odświeżeniu strony pojawia się ta wkurzająca wielka reklama Disneya z Kardiashiankami, którą często nie da się wyłączyć za jednym podejściem, bo ❌ jest poza ekranem.
Czy da się jakoś usunąć te reklamę, żeby więcej się nie wyświetlała?
Albo @aniaslu czy można zmienić typ reklam na jakieś mniejsze, łatwiejsze w obsłudze?
Korzystam z przeglądarki w telefonie, bo jak kiedyś próbowałam się zalogować w aplikacji to się nie dało 🤷‍♀️
Mi się też pojawiała i było to bardzo drażniące, ale od kilku dni zniknęła 🤔
 
Tak to porażka totalna, bardzo utrudnia korzystanie z forum, każde nowe odświeżenie to wywala tą reklamę na cały ekran i czasem nawet się zalaczy dzwiek do tego, no szlag mnie już trafia. Aż się odechciewa korzystać i już parę dni mniej ejstem na forum przez to, bo to mega irytuje. Ratunku, niech to się skończy, poblokowac to dziadostwo!
 
Od kilku dni, jak nie tygodni, przy każdym odświeżeniu strony pojawia się ta wkurzająca wielka reklama Disneya z Kardiashiankami, którą często nie da się wyłączyć za jednym podejściem, bo ❌ jest poza ekranem.
Czy da się jakoś usunąć te reklamę, żeby więcej się nie wyświetlała?
Albo @aniaslu czy można zmienić typ reklam na jakieś mniejsze, łatwiejsze w obsłudze?
Korzystam z przeglądarki w telefonie, bo jak kiedyś próbowałam się zalogować w aplikacji to się nie dało 🤷‍♀️
O kurczę nic nie wiem, bo mi się nie wyświetliło ani razu. Pytanie, czy to nasz dom mediowy, czy randomowa reklama googla. Zadziałałam. Poszedł już mail w tej sprawie. I bardzo dziękuję za info. Dawajcie znać o takich sytuacjach, poproszę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry