reklama

Reklama mojej firmy

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez artysta1001, 7 Marzec 2011.

1. artysta1001

artysta1001 Początkująca w BB

Witajcie, posiadam firme Zaklad Stolarski-Uslugowo Remontowy, Domki Drewniane, Domy z drewna i szukam firmy która zajmuję się reklama w internecie. :-)

Ogólnie nie wiem jak to opisać, chciałabym żeby moja strona byla w google, polecono mi firme www.interv.pl co w o tym sądzicie?
    Moja firma zajmuje się budownictwem.

Czy można jakoś samemu zrobić zeby strona byla w Google?:-)

Pozdrawiam

2. netefe

netefe Fanka BB :)

musisz mieć konto na gmailu i wchodzisz na stronę.

3. reklama
  4. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

trzeba zgłosić do googla stronę tak samo jak do innych przeglądarek wp, interia, onet itp
    tam się wpisuje słowa kluczowe i krótki opis strony
    Dodaj sw

5. monikka73

monikka73 Zaciekawiona BB

Cześć,
    prawda jest taka, że możesz samemu coś próbować z reklamą w sieci, ale tylko się upocisz i efektów może być niewiele. Lepiej zostaw to profesjonalistom.
    Ja zawsze mówię, że A) firma powinna dywersyfikować źródła przychodów i B) powinna dywersyfikować rodzaje reklamy. Od stołu stojącego na 4 nogach stabilniejszy jest taki stojący na 8 nogach.
    Mi reklamę w sieci ogarnia szwagier, który jest freelancerem, a reklamę zewnętrzną zostawiam im.
    Pozdrawiam i szczęścia i pomyślności w 2015.
    Sukcesów biznesowych :)

6. fotoprimo

fotoprimo Zaciekawiona BB

przede wszystkim musisz zaistnieć w internecie w wyszukiwarce google - 1 strona, wartościowe portale ogłoszeniowe, tematyczne fora internetowe i profil na facebooku, pomyśl o prowadzeniu bloga eksperckiego

a tradycyjne metody promocji to poczta pantoflowa

powodzenia!

7. luna89

luna89 Fanka BB :)

Dobrym sposobem promocji sklepu jest na pewno inwestycja w kartę prepaid. Ludzie coraz chętnie z tej opcji korzystają i odwiedzają miejsca, które im taką usługę oferują.

8. maximum

maximum Fanka BB :)

Wydaję mi się, że to jest akurat już standardem w sklepach. Mało który czegoś takiego nie posiada.

9. maximum

maximum Fanka BB :)

Ooo, w takim razie sama chętnie poczytam. Wiem co nieco na temat marketingu szeptanego, ale nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron.

10. reklama
  11. luna89

luna89 Fanka BB :)

12. sequida

sequida Zaciekawiona BB

Wydaje mi się, że im trudniejsza branża tym trudniej wypromować i rozreklamować ją gdziekolwiek i nie mówię tu tylko o internecie a o każdej formie. Bo np. jak najlepiej rozreklamować taką branżę: www.betonnadom.pl/ jaką forme wybrać i kogo polecicie jeśli chodzi o zajęcie się tym tematem, jakie koszty takiej "zabawy"?Jaką też forme przekazu wybrać: radio, internet, telewizja, prasa?

Ostatnia edycja: 2 Grudzień 2015

Poleć forum