reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reklamy w aplikacjach mobilnych

janslu

Administrator
Członek załogi
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2006
Postów
180
Miasto
Warszawa
W ostatnich dniach włączyliśmy nową formę reklamową w aplikacjach mobilnych - okienko, które wymaga zamknięcia. Zdaniem przedstawiciela Google jest to forma mało inwazyjna i nie powinna przeszkadzać. Ale od kiedy ją właczyliśmy widzimy dużo większą liczbę kliknięć w reklamy, zwłaszcza na platformie Android. Czy są jacyć użytkownicy Androida, którzy mają problem z tą formą reklamy? Czy wszystko działa jak powinno?
 
reklama
Witam. Korzystam z forum na androidzie. Działa prawidłowo ale bardzo irytuje. Reklama wyskakuje z drobnym opóźnieniem w związku z czym kiedy chce szybko odpowiedzieć na wpis i klikam by postawić kursor w polu pisania trafiam na reklamę, która się właśnie w ten samej chwili włączyła. Poza tym aplikacja mobilna służy do korzystania z niej w ruchu i często nie udaje się trafić w krzyżyk jedną ręką pchajac wózek i pokonując nierówności chodnika. Dla mnie ta forma jest inwazyjna. Ale działa, wiem ile kosztuje nowy model forda fiesty i jak wziąć szybką pożyczkę :/ ... dla to słaby pomysł.
 
Jak często się ta reklama pojawia? Na iPhonie wyskakuje raz - przy pierwszym uruchomieniu...
 
OK! Dzięki. Reklama nie powinna się pojawiać.

Bardzo przepraszam wszystkich, których dotknął ten problem! Nie było naszym zamiarem utrudnianie korzystania z aplikacji.
 
Witam.
Takie okienko mi wyskakuje gdy korzystam z aplikacji bb w telefonie.
Nie wiem czy to wina mojego telefonu czy aplikacji. Zrobiłam reseta telefonu ale po zalogowaniu się do bb problem powrócił.

Jak przeczytasz to adminie to skasuj prosze zdjęcie bo tam dane personalne są a nie umiałam inaczej wstawić ;)

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 1407272562829.jpg
    1407272562829.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 103
Do góry