reklama

rękodzieło artystyczne

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez MamaKasi, 3 Sierpień 2011.

1. MamaKasi

MamaKasi Zaciekawiona BB

Kochane Mamuśki,

kiedyś miałam okazję podpatrzeć, na czym polega rękodzieło artystyczne, Ba! Nawet dano mi szansę spróbować :) I bęc! Chyba odkryłam swoją pasje! :) W każdym razie robienie kolczyków bardzo mi odpowiada. Jest miłym zajęciem odprężającym. I - co ważniejsze - moje pomysły spotykają się z zachwytem, co mnie cieszy niezmiernie :)

Chciałabym na szerszą skalę zająć się tym zajęciem. Może wzbogacić własną biżuterie i znajomych. Możecie podpowiedzieć coś w tym zakresie? Jakie znacie techniki robienia biżuterii? Skąd zdobyć materiał?

Każda wskazówka bedzie dla mnie cenna, bo jestem w tym świeżynką :)

Pozdrawiam :)

2. reklama
  3. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

Witaj, rękodzieło artystyczne to nie tylko biżuteria! Natomiast technik robienia biżuterii jest wiele, a wszystko zależy od tego, w jakim kierunku chcesz się poruszać ;) od koralików począwszy (beading), poprzez szydełkowanie, decoupage, polymer clay, silver clay, sutasz, filcowanie itd itp na złotnictwie skończywszy ;) Jeśli chodzi o materiały, to wszelkiego rodzaje pasmanterie, sklepy dla artystów, hobbystów, allegro, sklepy internetowe... jest tego mnóstwo (jak chcesz, napisz do mnie na PW, podam kilka sprawdzonych adresów, czasem coś z biżu robię, w podpisie mam link do bloga)
    pozdrawiam serdecznie

Poleć forum