reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RELACJE PO USG

Takie USG to jest po prostu rewelacja!!! Bylismy dzis i wszystko pieknie bylo widac, gin potwierdzil ciaze 7 tydzien, chociaz dokladnie to wyszlo mi 6 tydzien i 2 dzien, ale gin to liczy jako rozpoczety 7. Bylo super, wszystko nam powiedzial , pokazal na monitorku, wydrukowal zdjecie i pogratulowal  :D Termin wg wielkosci dzidziusia  mam 20 lutego 2006, wiec moje wczesniejsze samodzielne wyliczenia byly trafne  ;D Nastepna wizyta 19 lipca. JESTEM TAKA HAPPY  :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Moja gratulacje mamuśki, widzę że już sporo z nas było na USG i widziało swoje kruszynki ;D ;D prawda, że to coś niesamowitego - coś cudownego ;D
 
Misia_q to moje maleństwo w powiększeniu ;D 7 tydzień.

_500912_n.jpg


 
Nooooo :) nareszcie :) cudo dzidzia, ale się wzruszyłam... :)
a piesio musi być strasznie kochaniutki, wygląda na pieszczocha :)
buziaki :)
 
Oj tak pieszczoch to on jest a ja rozpuściłam go niesamowicie ;D do tego stopnia, że śpi z nami i nie wiem jak to będzie jak będzie dzidzia :D :D mam nadzieję, że sam ucieknie na podłogę.

Moja szwagierka ma 5 miesięczną córcię i on jest taki cielakowaty do niej, ze może mu wszystko zrobić łącznie z wyrywaniem sierści ale niech tylko mała zapiszczy to on od razu ucieka ;D ;D
 
No właśnie, co to ma być?
Babki chwalić się tu i teraz, która jeszcze była na usg? Jak macie zdjęcie to dawać!!!
 
Tak, tak czekamy na zdjęcia, ewentualnie na relacje jak to było na USG ;D ;D

Od kiedy robi się USG jeżdząc po brzuniu a nie dopochwowo?? ;)
 
reklama
Czytałam że z jeżdżeniem po brzuniu można już w 7 tyg ciąży i nawet można wykryć bijące serduszko, jednakże w praktyce jest tak, że dopochwowe jest duże bardziej dokładne :)
 
Do góry