reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z mężem po ciąży

Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
5
Witam,
jestem pół roku po porodzie bliźniaków, od początku ciąży zaprzestaliśmy współżyć i tak jest do tej pory... Nasze relacje bardzo się zmieniły.. niby jest ochota, ale brak siły, duże zmęczenie. ALE za uszami coś mi szepcze, ,że coś jest nie tak.. bo czy to faktycznie jest normalne, że od ponad roku nie znaleźliśmy chwili aby spędzić ze sobą parę chwil.. ?? mąż nigdzie nie znika, wraca o czasie do domu, w sumie nie ma okazji/czasu mnie zdradzać.. ale wiem że jak się chce to można.. co mogę o tym myśleć ???
 
reklama
Rozwiązanie
Witam,
jestem pół roku po porodzie bliźniaków, od początku ciąży zaprzestaliśmy współżyć i tak jest do tej pory... Nasze relacje bardzo się zmieniły.. niby jest ochota, ale brak siły, duże zmęczenie. ALE za uszami coś mi szepcze, ,że coś jest nie tak.. bo czy to faktycznie jest normalne, że od ponad roku nie znaleźliśmy chwili aby spędzić ze sobą parę chwil.. ?? mąż nigdzie nie znika, wraca o czasie do domu, w sumie nie ma okazji/czasu mnie zdradzać.. ale wiem że jak się chce to można.. co mogę o tym myśleć ???

A co on robi jak wraca do domu?
Nie jest to raczej normalna sytuacja. Też mam dzieci i to 3. Urodziłam kilka tygodni temu i nie wyobrażam sobie że mąż nie ma ochoty na pieszczoty to by mi dało do myślenia. Porozmawiaj z nim szczerze. Czy były jakieś przeciwwskazania w ciąży? Bardzo długo trwa ten post u Was i on nie ma ochoty ??? Nie chce Cię martwić ale myślę że Twoja intuicja nie jest głupia.... najlepszym wyjściem jest szczera rozmowa. Trzymam kciuki 😘
 
A moze sytuacja go przerosła?? Dzoecko to rewolucja ,a bliźniaki to dla mnie dopiero wyzwanie , ale też uważam że to za długo, tym bardziej dla faceta bez sexu, musicie pogadać, bo zmęczenie zmęczeniem, ale nie caly czas
 
rozmawialiśmy.. i twierdzi, że wszystko jest ok... ale ja jako kobieta, po ciąży, zmęczona a mino tego to nawet zmęczona to mam ochotę.. ale on po prostu zasypia.. albo twierdzi, że " jestem już taki śpiący, że nie mam ochoty" n


Myślę , że to może się zdarzyć i wcale nie oznacza zdrady. Był przy porodzie ? Może się boi ciąży? Zabezpieczasz się? A może jest faktycznie zmęczony bo przy bliźniakach na pewno nie jest łatwo. Jeśli rozmawiałaś z mężem to proponuję ponowić propozycje nad ranem lub w nocy jak trochę się prześpi 🤪 . Jeśli będą wykręty to rozmowa bo myślę , że nie chodzi tu o zdradę tylko o strach przed kolejną ciąża
 
Nie jest to raczej normalna sytuacja. Też mam dzieci i to 3. Urodziłam kilka tygodni temu i nie wyobrażam sobie że mąż nie ma ochoty na pieszczoty to by mi dało do myślenia. Porozmawiaj z nim szczerze. Czy były jakieś przeciwwskazania w ciąży? Bardzo długo trwa ten post u Was i on nie ma ochoty ??? Nie chce Cię martwić ale myślę że Twoja intuicja nie jest głupia.... najlepszym wyjściem jest szczera rozmowa. Trzymam kciuki 😘

To może być normalne. My tez mieliśmy długi post bo w ciazy to ja akurat o seksie nie myśle. Po urodzeniu tez nie mam czasu a później oboje jesteśmy zajęci przy dzieciach. I oboje jesteśmy zmęczeni bo na dokładkę pracujemy.
Tak wiec w sposób naturalny wyszła długa przerwa a i teraz seks nie jest już tak częsty jak kiedyś.
Naturalna rzeczą jest, ze życie i ludzie się zmieniają i nie zawsze da się zyc tak, jak się żyło przed narodzinami potomstwa.
 
reklama
Nie jest to raczej normalna sytuacja. Też mam dzieci i to 3. Urodziłam kilka tygodni temu i nie wyobrażam sobie że mąż nie ma ochoty na pieszczoty to by mi dało do myślenia. Porozmawiaj z nim szczerze. Czy były jakieś przeciwwskazania w ciąży? Bardzo długo trwa ten post u Was i on nie ma ochoty ??? Nie chce Cię martwić ale myślę że Twoja intuicja nie jest głupia.... najlepszym wyjściem jest szczera rozmowa. Trzymam kciuki 😘
Facet też człowiek nie musi zawsze być w gotowości. To tylko głupie stereotypy. Jak ma ciężki tydzień czy miesiąc to logiczne, że nie jest napalony, bo ma w głowie zupełnie inne rzeczy, tak samo jak my kobiety. Coś nas boli, coś nam nie wyszło i marzymy tylko o wieczorku kawką i kocykiem, a nie seksie. Obniżone libido u faceta to nie znaczy, że zaraz coś jest na rzeczy. A dzieci często wywracają życie do góry nogami.
 
reklama
Czy ciaża była zagrożona? Żeby zdradzić, nie trzeba z domu wychodzić w naszych czasach... może jest zmęczony, przytłoczony, może ma problemy zdrowotne. Warto zawsze rozmawiać, może on się boi, że po takiej ciąży potrzebujesz wiecej czasu na regenerację? Może boi się ewentualnej, kolejnej ciąży? Na co dzień jesteście czuli dla siebie?
 
Do góry