reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z porodow.........

reklama
ale mnie nastraszyłaś, tą cesarką:-( Mam nadzieje ze w Zeromskim bedzie lepsza opieka, kurcze też chciałabym mieć to za sobą. Mała powinna wkońcu wyjśc 2 dni temu, a jej sie nie śpieszy. Nistety ja tez muszę mieć cesrkę, a tak chciałabym naturalnie rodzić
 
Panna Migotka-serdecznie wspólczuje takiego szpitala i opieki !!!!:szok::szok::szok::-:)-:)-:)-(
Ja nie wiem jak taki szpiatl może miec nazwe
"rodzic po ludzku"!!!!????Chyba im się we łbach poprzewracało,u nas tak nie ma ,że nie pomoga przy dziecku lub nie wezmą jak się źle czujesz :no::no::no:Pod tym względem jest oki i na opieke nie mam co narzekać:no::no::no:.
A pozatym dobrze ,że juz masz za sobą dochodz do siebie kochana!!!!
Bedzie dobrze!!!!
 
u nas tez jak kobieta po cesarce - moja kolezanka z sali miala - to co chwile ktos przychodzil, pytal, czy czegos nie podac, czy jakiegos srodka nie dac, ogolnie nie pomoc.. a jak inna babka nie mogla nakarmic dziecka i ono ciagle ryczalo - z glodu pewnie - to same proponowaly dokarmianie bez jakiejs dziwnej presji, przyszla do niej polozna pokazac, jak karmic, sprawdzic, czy nie ma zatoru itepe.. zreszta caly czas wokol tego karmienia byla jazda, co chwile przychodzily i sprawdzaly, jak karmimy, jak leci i czy male nie ulewaja za duzo itd..

fajnie, naprawde super opieke mialam. i przynosily herbatke, nawet jedna po sok poszla do kiosku, jak ja poprosilam :-D

kurcze, nie wyobrazam sobie tak bez pomocy zostac, jeszcze po cesarce!..
 
No niestety,u nas w Wawie widzialam juz nie w jednym szpitalu cennik na opieke poloznej dla kobiet np po cesarce w wysokosci 100_200zl za dobe:szok: a tak to wlasnie robia jak z Panna Migotka.Rzuca dziecko kolo ciebie i sie maratw sama kobieto:wściekła/y:takich opini jest tysiace w naszych szpitalach:-(
 
W szpitalu na Starynkiewicza w Wawie po porodzie przyszla do mnie polozna i sie pytala jak sobie poradze w nocy i czy wykupilam sobie opieke poloznej. Oni chyba zwariowali i mysla,ze jak ktos zaplacil za znieczulenie i polozna przy porodzie tzn ,ze bedzie sobie wszystko oplacal. Jak wezwalam w nocy polozna,zeby mi pomogla mala przystawic do piersi to sie nasluchalam,ze co to za matka bedzie ze mnie jak nie umiem dziecka do piersi przystawic itp itd.
Pozniej przeczytalam na tablicy,ze opieka poporodowa poloznej przez 12 godz kosztuje 300zl.

Panna migotka okropnie,ze trafilas na takie bezduszne polozne. Wczesniej slyszalam same dobre opinie o Siemiradzkim. Ale na szczescie takie rzeczy sie zapomina. Ja juz nie wspominam porodu tak jak 3 tyg temu kiedy nie bylam w stanie o nim mowic.
 
reklama
MM szok! To małpy jedne...to ja narzekałam na szpital Praski ale tu sa bardzo mile polozne i co i rusz przychodziły do mnie i pytaly czy w czyms pomoc a szczegolnie pokazywaly jak przystawiac do [piersi a jak mala plakala to pytaly czy nie chce zeby jej dokarmiac??? A ja nie chcialam.W nocy tez dzwonilam bo sie slabo mi zrobilo i tez w 5 sekund byla u mnie jedna z nich.
 
Do góry