reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

relacje z rodzeństwem...

U nas jest 6 i pół roku różnicy i myslałam ze bedzie troche inaczej. Syn zamiast wydorośleć zdziecinniał, jedyna pociecha w tym ze bardzo chetnie sie bawi z małą i oczywiście jest jej ulubieńcem.
 
reklama
U nas mały tak wyćwiczył sobie starszego, że jak tylko ten podejdzie to mały zaraz krzywi się-że niby płacze- a oczywiście wie doskonale, że starszy weźmie go na ręce:-D. Cwana bestyjka!
 
U nas mały tak wyćwiczył sobie starszego, że jak tylko ten podejdzie to mały zaraz krzywi się-że niby płacze- a oczywiście wie doskonale, że starszy weźmie go na ręce:-D. Cwana bestyjka!to musi fajnie wyglądać, nasz maluch jest maskotką w domu , jest zakochany w siostrze, no i ma strasznie dużo starszych koleżanek, szczęściarz:-D
 
Henrittta- to prawda, że te nasze maluchy to takie słodkie maskotki:tak:.
Mój niestety nie jest takim szczęściarzem- bo starszy to raczej - jak na razie- kolegów zaprasza do domu...;-):-D. Wyobrażam sobie pisk zachwytu u koleżanek Twojej córci...;-):-D
 
Do góry