reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

no wiec jutro mam o 14 rozmowe w szpitalu i bedziemy rozmawiac i decydowac co dalej.. chciala mnie dopiero umowic na piatek, ze zadzwonia ! powiedzialam jaka mam sytluacje z zebami i ze trucizna moze byc jeszcze max. 6 dni i przyspieszyla sprawe wiec dalej nic nie wiem. dopochwowo nie sprawdzala wiec czekamy do jutra..
Trzymam kciuki żeby nie kazali Ci za długo czekać :)
Mi dzisiaj odszedł czop podbarwiony krwią, i nie wiem czy sam z siebie czy na skutek wczorajszej próby masażu -po powrocie do domu miałam odrobinę krwi na wkładce i dzisiaj ten czop.... obym nie musiała czekać do poniedziałku, chciałabym żeby się samo zaczęło.
 
reklama
Niunia no szczęścia nie mam ale pocieszam się, że może poród nie będzie ciężki skoro tyle rzeczy mam naraz [emoji1] hermit trzymam kciuki, żeby to było to! Ale sierpniowkami to już raczej nie będziemy [emoji22] Dominika nic się nie odzywa.. Może urodziła.

[emoji173]
 
Rozpoczynam relacje z wizyt naszych maluszkow u pediatrow :)
Anthony ma dzis dokladnie 4 tygodnie co oznacza w Niemczech badanie U3 :) po raz drugi mial usg bioderek i ponownie wszystko jest ok :) wazy juz 4560g (po urodzeniu bylo 3480g), i ma 59,5cm (przy ur. bylo 51cm), a glowka ma 39,5cm (wczesniej 36cm). Pod koniec wrzesnia bedzie mial pierwsze szczepienia. W polowie badania zaczal marudzic i ostatecznie plakac i Pani dr zapytala czy znamy metode 5S (polecalam wam kiedys ksiazke "Najszczesliwsze niemowle w okolicy" w ktorej jest o tym), bo tak wlasnie go uspokoila a ja poczulam sie jak dobra matka :) chociaz przyznam ze jak pytaja mnie jak rodzilam (cc) i czy karmie piersia (niestety karmie mm) to czuje sie jak wygodna i leniwa matka-ot taki mam kompleks... :( Ale najwazniejsze ze z maluszkiem jest dobrze :)
 
@papercut spowijanie, szumienie, skolysanie, stabilna pozycja, ssanie :D czyli w zaleznosci od tego jak bardzo nie w humorze czy zdenerwowany jest moj syn wystarcza albo jedno, dwa albo potrzeba wszystkich zeby go uspokoic :D jak ktos ma bardzo amrudnego maluszka ktoy placze bez powodu, to ta ksiazka moze byc wybawieniem, ale co dla mnie bylo najwazniejsze, pomogla zrozumiec swiat jego oczami, co on czuje i czego potrzebuje :)
 
reklama
Jestem po wizycie u mnie wszyatko ok blizna ladnie sie goi :-) pytalam o cwiczenia to po 3 miesiacu od cc :-( a do tej pory tylko spacery i delikatne cwiczenia ktore nie wplywaja na mięśnie brzucha :-( co do antykoncepcji poleca tabletki ale jak przerwy miedzy karmieniami beda dłuższe czyli jak zacznie się wprowadzac inne pokarmy a teraz pozostaje guma :-) albo brak sexu hmm czy cos jeszcze nie pamietam
 
Do góry