reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
śliczne maleństwa :D
cieszę się ze wszystko na waszych wizytach wporządku,

niecierpliwie czekam do następnego wtorku na swoją. Jak zobaczę bąbelka to chyba juz trochę odetchnę bo cały czas spięta jestem czy wszystko jest ok.
 
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa, oby wizyty przyniosły równie dobre wieści !!:tak:
Dziś jestem spokojna, ale prawdopodobnie od jutra znowu zacznę myśleć o kolejnej wizycie :blink::-D szkoda, że nie ma aplikacji w telefonie z podglądem dzidziusia na bieżąco :rolleyes: wtedy mogłybyśmy być spokojne, a otrzymany obraz byłby najwspanialszym zamiennikiem filmów i seriali :)
 
Hej dziewczyny :)
Ja też już po kolejnej wizycie, która już okazała się dla nas mega przeżyciem. Zaniosłam wyniki badań, wszystko było ok :) Usg też dobrze :) Lekarz powiedział, że mamy bardzo ruchliwe dziecko bo nie chciał chociaż kilka sekund być w jednym miejscu :) A co najlepsze... Lekarz zaczął zdanie "Nie chcę krakać ale.." Ja już wtedy zamarłam bo myśłałam że coś z dzieciątkiem nie tak, a on dokończył zdanie "widzę że chyba będziecie mieli państwo syna.. " Oczywiście to nic pewnego, ale faktycznie na monitorze było coś tam widać :-D:-D
Super, że u Was też wszystko ok!
 
reklama
Super marcciia, zdrowie najważniejsze :) a Tatuś pewnie pęka z dumy z powodu płci? :) mój też twierdzi, że to na pewno będzie chłopak :rolleyes2: ale nawet jeśli urodzimy dziewczynki, to będą wniebowzięci :rolleyes:
 
Do góry