reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Myśłałam, że umrę ze śmiechu kiedy widziałam minę taty :D Bardzo dumny! Ja cały czas broniłam się, że to będzie dziewczynka, a nie spodziewałam się że to już będzie coś widać :D pewnie, najważniejsze żeby były zdrowe a płeć nie gra roli :)
 
reklama
Karta ciąży założona :happy: 12 tydzień :happy: rączki, nóżki widoczne, serducho wali jak dzwon...chciałam dodać fotkę ale coś nie mogę:-( na szczęście już jestem spokojna, bo dzisiejsza nic, byla koszmarna...budzilam sie jak co chwile jakbym miala isc na sciecie glowy :biggrin2: za tydz w czwatrek genetyczne , wiec chocbym Nie chciala to znowu bede miala stresa...
 
hej dziewczyny ja juz po dzisiejszej wizycie i jestem mega zadowolona :) dzidziuś w tydzień urósł ponad pół cm! (2,03) termin miedzy 1 a 3 wrzesnia jak na razie :p nie wyrzucajcie mnie tylko! :D przyzwyczaiłam sie już do was :D
pani ginekolog dzis bardzo mila, dostałam nawet zdjęcie usg o dziwo ;) dostałam tez różne ulotki, witaminy i próbki kremów :-o
najważniejsze ze z dzidziusiem wszystko dobrze i krwiaków brak <3
 

Załączniki

  • 635894917511188813.jpg
    635894917511188813.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 91
Marciia super ze u maluszka wystko ok i jakie zaskoczenie dla tatusia :-) juz widzę mine mojego męża jak lekarz mówi będzie Pan miał syna :-) chyba by padł bo jest świecie przekonany że bedzie dziewczynka :-)

Beata super ze u dzieciatka wszystko ok no i kazda wizyta jest dla nas stresujaca i juz jic na to nie poradzimy


Mika super ze u malenstwa wszystko ok a jak tam plamienia ustaly?
 
hej dziewczyny ja juz po dzisiejszej wizycie i jestem mega zadowolona :) dzidziuś w tydzień urósł ponad pół cm! (2,03) termin miedzy 1 a 3 wrzesnia jak na razie :p nie wyrzucajcie mnie tylko! :D przyzwyczaiłam sie już do was :D
pani ginekolog dzis bardzo mila, dostałam nawet zdjęcie usg o dziwo ;) dostałam tez różne ulotki, witaminy i próbki kremów :-o
najważniejsze ze z dzidziusiem wszystko dobrze i krwiaków brak <3

Super cieszymy się razem z Tobą że u maleństwa wszystko dobrze :)
 
reklama
Beata, Mika - fantastycznie, że dzieciątka zdrowe !

Zobaczyłam zdjęcie maleństwa mającego 2cm i sobie pomyślałam "Kiedy to było..." :D aż się sama z siebie śmieję :laugh2: moje ma zaledwie 7 cm, a czuję się jakby od poprzedniej wizyty minęły wieki :p
 
Do góry