reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

reklama
Witam
Jestem tu nowa termin na 22 maja z usg 20 maja. Usg prenatalne w 13 tyg ciąży wyszło prawidłowo pani doktor powiedziała że widzi chłopaka. Maluszek miał 71 mm i ważył 74g. Pozdrawiam wszystkie przyszłe majowe mamy
 

Załączniki

  • 15428843743407712153284575532383.jpg
    15428843743407712153284575532383.jpg
    894 KB · Wyświetleń: 215
@Domi2104 - o, to tak jak u mnie :D Tylko jeszcze nie wiem kto tam mieszka ;) Też pierwszy termin miał być 22 maja, ale po ostatnich usg wyszło 20 ;) Rośnijcie zdrowo :)
 
Dziś wieczorem miałam wizytę u położnej i myślałam, że tylko dostanę wyniki z badań odnośnie trisomi 21, 18 i 13. Sądziłam, że dostanę jakieś procenty, cyferki, a tu tylko informacja, że nie ma żadnych podejrzeń, więc dobre wieści ;) Ponieważ chyba byłam ostatnia na wizycie, to Pani zrobiła mi też usg (chociaż nie było ono planowane) i dzidziuś już całkiem spory jest <3 Wiercił się strasznie i nie chciał pokazać kim będzie (ona czy on) :D Ale majtał nóżkami, machał do nas rączkami, było widać móżdżek :D Ogólnie - mała miłość <3 Nie dał się też pomierzyć, za to mogliśmy posłuchać serduszka :)
 
Dziś wieczorem miałam wizytę u położnej i myślałam, że tylko dostanę wyniki z badań odnośnie trisomi 21, 18 i 13. Sądziłam, że dostanę jakieś procenty, cyferki, a tu tylko informacja, że nie ma żadnych podejrzeń, więc dobre wieści ;) Ponieważ chyba byłam ostatnia na wizycie, to Pani zrobiła mi też usg (chociaż nie było ono planowane) i dzidziuś już całkiem spory jest <3 Wiercił się strasznie i nie chciał pokazać kim będzie (ona czy on) :D Ale majtał nóżkami, machał do nas rączkami, było widać móżdżek :D Ogólnie - mała miłość <3 Nie dał się też pomierzyć, za to mogliśmy posłuchać serduszka :)

A czujesz juz ruchy tego wiercipięty? :)
 
Dziś wieczorem miałam wizytę u położnej i myślałam, że tylko dostanę wyniki z badań odnośnie trisomi 21, 18 i 13. Sądziłam, że dostanę jakieś procenty, cyferki, a tu tylko informacja, że nie ma żadnych podejrzeń, więc dobre wieści ;) Ponieważ chyba byłam ostatnia na wizycie, to Pani zrobiła mi też usg (chociaż nie było ono planowane) i dzidziuś już całkiem spory jest <3 Wiercił się strasznie i nie chciał pokazać kim będzie (ona czy on) :D Ale majtał nóżkami, machał do nas rączkami, było widać móżdżek :D Ogólnie - mała miłość <3 Nie dał się też pomierzyć, za to mogliśmy posłuchać serduszka :)
Ale słodko [emoji4]
Właśnie, czy czujesz tego wiercipiętę?
Mój nie jest zbyt ruchliwy podczas usg, ostatnio ginek go trochę "pobudzał" aparatem do usg, to delikatnie się przesuwał, a co mu będzie jakiś intruz od góry przeszkadzał [emoji1] A od 2-óch dni czuję delikatne puknięcia i przesunięcia, ale tylko wieczorami.
 
Nie czuję nic ;( To pierwsza ciąża, więc nie wiem jakby to miało być ;) a ja często mam "problem" z flaczkami, tzn. albo mnie gazuje, albo mi się przelewa, bulgocze w brzuchu, tak po prostu od jedzenia ;) Pewnie mam jakieś nietolerancje pokarmowe, ale kocham jedzenie <3
Za to w 12 tygodniu sobie wkręciłam, że już poczułam ruchy, bo mnie tak posmyrało od biodra do żeber ... takie coś innego ... tylko kto czuje ruchy w 12 tyg? :D Potem doczytałam, że to za wcześnie ;)

U mnie dzidziol na każdym usg się wierci. Nie zapomnę pierwszego usg, gdzie myśleliśmy, ze będzie ciągle fasolka do oglądania, a tam rączki i nóżki wierzgały ... aż się popłakałam <3 Wracaliśmy od lekarza w takim radosnym szoku :D Na kolejnym usg spał sobie, to Pani kazała biodrami/tyłeczkiem pokręcić, żeby go obudzić i nawet podziałało ;) A wczoraj to we wszystkie strony się kręcił <3

Strasznie jestem ciekawa jakie to będą to pierwsze ruchy :)
 
reklama
KyRaA najcudowniejsze uczucie. Kopniaczki. Ja w pierwszej ciazy cos czulam ok 19 tyg. Ale ze nie wiedzialam czy to wlasnie to to pewna bylam w 21tyg.
 
Do góry