reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

Udane połówkowe :). Zdrowa dziewczynka:)))))
 

Załączniki

  • 1546703320424504164152.jpg
    1546703320424504164152.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 236
reklama
U nas też na 100% jednak Zuzia moja córka 3.5 letnia bardzo się cieszy. Z badania polowkowe go wynika że termin porodu wypada 1.5 tyg wcześniej a mała jest duża bo na 22 t według miesiączki czyli wg usg 23t4d waży ponad 650g :) zdjęcia podeślę jutro :)
 
u mnie pod koniec maja pojawi się córeczka, w piątek dowiedziałam się, że to jednak będzie Amelka :)
póki co wszystko jest okej, oby tak było do maja <3
 
Dziewczyny mam pytanie jestem w 30 Tc i pod zebrami po prawej stronie mam jeden punkt w którym czuje cały czas pieczenie i ból na wieczór pojawia się u mnie zgaga nie do zniesienia czy któraś z was też tak ma? Wizytę mam dopiero w czwartek a bóle mam już od miesiąca :/
 
Dziewczyny mam pytanie jestem w 30 Tc i pod zebrami po prawej stronie mam jeden punkt w którym czuje cały czas pieczenie i ból na wieczór pojawia się u mnie zgaga nie do zniesienia czy któraś z was też tak ma? Wizytę mam dopiero w czwartek a bóle mam już od miesiąca :/
Też mam takie bóle po prawej stronie pod żebrami. Najbardziej dokuczają podczas siedzenia. Są i z przodu i z tylu na plecach. To macica jest już bardzo wysoko i uciska nasze biedne flaczki [emoji4] Co do zgagi, miewam bardzo sporadycznie, więc ekspertem w jej łagodzeniu nie jestem, ale pomocne bywa wypicie mleka, zjedzenie migdałów.
 
Hej dziewczyny jak tam u Was? Bo u mnie słabo za 2 tyg poród a córka przyniosła z przedszkola ospe wietrzna. Co najgorsze moi rodzice nie wiedzą czy przechodziłam ospe w dzieciństwie ale na 75% raczej nie :( boję się o maleństwo żeby od razu po porodzie nie miało ospy. Któraś z Was może też tak ma. Dajcie znać :)
 
Hej dziewczyny jak tam u Was? Bo u mnie słabo za 2 tyg poród a córka przyniosła z przedszkola ospe wietrzna. Co najgorsze moi rodzice nie wiedzą czy przechodziłam ospe w dzieciństwie ale na 75% raczej nie :( boję się o maleństwo żeby od razu po porodzie nie miało ospy. Któraś z Was może też tak ma. Dajcie znać :)

To rzeczywiście słabo. Możesz zrobić badanie przeciwciał na ospe ale na wynik i tak ok dwa tygodnie trzeba czekać..wiec nic nie da, tym bardziej że jeśli nie miałaś to już możesz być zarażona. Może możesz gdzieś to sprawdzić czy przechodziłaś w starych papierach? .. Nie wiem.. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, bo może zapobiegawczo mogłabyś przyjąć jakieś lekarstwa?
 
reklama
Ciekawe badanie kobiet w ciąży i ich partnerów (UG)
Jeśli jesteś w 3 trymestrze ciąży, spodziewasz się pierwszego dziecka, nie przyjmujesz leków hormonalnych, sterydowych, ani na niedoczynność tarczycy, Twój partner nie pali papierosów i mieścicie się w przedziale wiekowym 22-35 lat – weźcie udział jako para w badaniu prowadzonym przez Uniwersytet Gdański, dotyczącym czynników wydzielania oksytocyny-hormonu ważnego w ciąży, porodzie oraz rodzicielstwie. Za udział w 2-godzinnym, nieinwazyjnym badaniu para otrzymuje 200 zł.
Jestem studentką psychologii. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa. Chętnych proszę o wysłanie wiadomości
;)
 
reklama
Do góry