reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relanium po transferze

Becky123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2021
Postów
37
Cześć Dziewczyny,

Czy któraś z Was brala może relanium po transferze,?

Ja niestety tak i teraz im ciaza bardziej zaawansowana zaczynam to bardziej analizować i przeżywać. Po kilku nieudanych próbach byłam kłębkiem nerwów i zdecydowałam się przez ok 6, 7 dni po transferze brac ten lek.

Wtedy wyszłam z założenia, że skoro przepisał mi ho lekarz to nic dziecku nie grozi. Ale juz po tym fakcie przypadkiem trafiłam na jakąś dyskusje NT relanium i jestem załamana co mogłam zrobić dziecku.

Dziewczyny czy któraś z Was brała i z dzieckiem jest w porządku?
 
reklama
Dziękuję za ospowiedz . Cieszę się, że u Ciebie jest ok wszytsko🙂

Jezu mam nadzieje , ze u mnie też będzie w porządku. Wiem, że nie cofnę czasu ale największy mqm żal do siebi3 , że wtedy nie pomyślałam tylko wzielam
 
Cześć Dziewczyny,

Czy któraś z Was brala może relanium po transferze,?

Ja niestety tak i teraz im ciaza bardziej zaawansowana zaczynam to bardziej analizować i przeżywać. Po kilku nieudanych próbach byłam kłębkiem nerwów i zdecydowałam się przez ok 6, 7 dni po transferze brac ten lek.

Wtedy wyszłam z założenia, że skoro przepisał mi ho lekarz to nic dziecku nie grozi. Ale juz po tym fakcie przypadkiem trafiłam na jakąś dyskusje NT relanium i jestem załamana co mogłam zrobić dziecku.

Dziewczyny czy któraś z Was brała i z dzieckiem jest w porządku?
Moja bardzo dobra przyjaciółka brała przy transferze i córa właśnie skończyła 3 latka. Rozwija się bardzo dobrze, jest zdrowym, radosnym dzieckiem. 😊
 
Mi klinika dawala relanium 15min przed transferem. Polykalam w recepcji :) Spokojnie, jesli nie jesz w hurtowych ilosciach, bedzie ok 😬
 
Do góry