reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remont i malowanie w ciąży

To zależy jak na to reagujesz :) my skończyliśmy remont dwóch ostatnich pokoi akurat w tym czasie, kiedy dowiedziałam się o ciąży i od tamtego momentu nie jestem w stanie tam w ogóle wejść. Wszystko mi straszliwie śmierdzi, takimi chemikaliami, że po dwóch krokach zawracam do łazienki i tulę kibelek... A minęło już prawie dwa miesiące. Okno jest otwarte 24/7, mąż zamykał tylko jak była burza. I nasze farby też nie byle jakie, bo Beckers i Greinplast. Więc ja bym jednak na Twoim miejscu przemęczyła się kilka nocy u rodziców :)
 
reklama
Remont domu to praca na lata 😀 wszystko to potrafi wywrócić do góry nogami o nerwach nie wspominając... Marzenia dopóki nie stają się rzeczywistością- są najbezpieczniejszą dla zdrowia- formą wyobrażeń o czymś 😀 ale warto ;)

Ogolnie duże znaczenie ma na pewno dobra ekipa
Link do: Remonty Warszawa - Adrem

Mogę tutaj polecić ekipę w Warszawie, korzystałam z ich pomocy przy remoncie i jestem bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Do góry