reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

kasia_z

Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
No to przenosimy się tutaj :-)

Roni a spytaj z tą Ikeą, może w Radomiu to będzie :/ Jakoś Radomia nie da się sprawdzić na necie czy dostępne...

reklama

kamila1983

Fanka BB :)
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
To straszne podobaja mi się ciemne fronty w kuchni ikea nie ma takich jak ja chce :szok: a jak kupie bez to pewnie jakis stolarz spie przy robote znajac moje szczescie
I mam pytanie to Patrycji :-) bo widziałam na zdjęciach że ma ciemne szafki w kuchni i chyba kuchnia tez nie jest za duza nie było jakos tak za ciemno?
Ktos mi cos pomoże?

Dita

Pierwsza Żmija BB-Nacji
Miasto
Bychawa
Rozwiązania
0
Kamilko - grunt to dobre oświetlenie

halogenki (kocham to ich ciepłe punktowe światło) i każdy nawet ciemny kolor będzie sprawiał wrażenie ciepłego i eleganckiego;-)

A najlepiej taki projekt oświetlenia zlecić specjalistom od oświetlenia - ja sama wiem, że odpowiednie światło w odpowiednich miejscach działa cuda;-)

kamila1983

Fanka BB :)
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Cos pokimbinuje ze światełkami mamy nad szafkami trójkatny sufit podwieszany i tam w planie sa punktowe swiatełka :-) chce jeszcze od spodu podswietlić półki wiszace moze i racja jak bedzie jasno to ciemne meble nie beda zle :-)

A

Agaton

Gość
my mamy fajnie rozwiazane siatlo w naszej kuchni tzn w mieszkanku wynajmowanym, lampki zamotowane pod szafkami, fajnie oswietlaja blat, jak cos wieczorem robie, zalaczam zdjecia moze nie najlepsze ale chyba tylko takie mam akurat gdzie to widac

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry