reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2006' rozpoczęty przez kasia_z, 31 Październik 2007.

1. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

No to przenosimy się tutaj :-)

Roni a spytaj z tą Ikeą, może w Radomiu to będzie :/ Jakoś Radomia nie da się sprawdzić na necie czy dostępne...

2. kamila1983

kamila1983 Fanka BB :)

O ty :-D ubiegłas mnie ;-)

3. reklama
  4. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

5. kamila1983

To straszne podobaja mi się ciemne fronty w kuchni ikea nie ma takich jak ja chce :szok: a jak kupie bez to pewnie jakis stolarz spie przy robote znajac moje szczescie
    I mam pytanie to Patrycji :-) bo widziałam na zdjęciach że ma ciemne szafki w kuchni i chyba kuchnia tez nie jest za duza nie było jakos tak za ciemno?
    Ktos mi cos pomoże?

6. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

Kamilko - grunt to dobre oświetlenie

halogenki (kocham to ich ciepłe punktowe światło) i każdy nawet ciemny kolor będzie sprawiał wrażenie ciepłego i eleganckiego;-)

A najlepiej taki projekt oświetlenia zlecić specjalistom od oświetlenia - ja sama wiem, że odpowiednie światło w odpowiednich miejscach działa cuda;-)

7. kamila1983

Cos pokimbinuje ze światełkami mamy nad szafkami trójkatny sufit podwieszany i tam w planie sa punktowe swiatełka :-) chce jeszcze od spodu podswietlić półki wiszace moze i racja jak bedzie jasno to ciemne meble nie beda zle :-)

8. Agaton

Agaton Gość

my mamy fajnie rozwiazane siatlo w naszej kuchni tzn w mieszkanku wynajmowanym, lampki zamotowane pod szafkami, fajnie oswietlaja blat, jak cos wieczorem robie, zalaczam zdjecia moze nie najlepsze ale chyba tylko takie mam akurat gdzie to widac

9. kamila1983

To Roni jak sprzatniesz to wyslij :tak: ale ja bejzelku sie nie boje wiec moze być nawet z nim

10. reklama
  11. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

A ja już myślałam, że Kasia się chwali mieszkankiem:-)
    a tu nic:((

12. kamila1983

No własnie podoba mi sie cos takiego Agaton :tak::tak: myslałam też zeby nie były to punktowe swiatła tylko w listwie

Poleć forum