reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

kasia_z

Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2006
Postów
6 683
Miasto
Gdańsk
No to przenosimy się tutaj :-)

Roni a spytaj z tą Ikeą, może w Radomiu to będzie :/ Jakoś Radomia nie da się sprawdzić na necie czy dostępne...
 
reklama
To straszne podobaja mi się ciemne fronty w kuchni ikea nie ma takich jak ja chce :szok: a jak kupie bez to pewnie jakis stolarz spie przy robote znajac moje szczescie
I mam pytanie to Patrycji :-) bo widziałam na zdjęciach że ma ciemne szafki w kuchni i chyba kuchnia tez nie jest za duza nie było jakos tak za ciemno?
Ktos mi cos pomoże?
 
Kamilko - grunt to dobre oświetlenie

halogenki (kocham to ich ciepłe punktowe światło) i każdy nawet ciemny kolor będzie sprawiał wrażenie ciepłego i eleganckiego;-)

A najlepiej taki projekt oświetlenia zlecić specjalistom od oświetlenia - ja sama wiem, że odpowiednie światło w odpowiednich miejscach działa cuda;-)
 
Cos pokimbinuje ze światełkami mamy nad szafkami trójkatny sufit podwieszany i tam w planie sa punktowe swiatełka :-) chce jeszcze od spodu podswietlić półki wiszace moze i racja jak bedzie jasno to ciemne meble nie beda zle :-)
 
my mamy fajnie rozwiazane siatlo w naszej kuchni tzn w mieszkanku wynajmowanym, lampki zamotowane pod szafkami, fajnie oswietlaja blat, jak cos wieczorem robie, zalaczam zdjecia moze nie najlepsze ale chyba tylko takie mam akurat gdzie to widac
 
reklama
Do góry