• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

o jeszcze takie zdjecie znalazlam, oprocztego mamy swiatlo w okapie, i halogeniki na suficie bo mamy sufit ladnie zwany podwieszanym ;)
 

Załączniki

  • PICT0013.JPG
    PICT0013.JPG
    117,6 KB · Wyświetleń: 202
reklama
Niech Paweł pojedzie, bo na razie to trochę jest zagruzowane ;-)
W ogóle mnie zadziwia i podziwiam, ile on jest w stanie upchnąć w tym waszym samochodzie :szok::szok::szok:

My nie mamy szafek górnym i będziemy mieli o takie oświetlenie na kablach
O takich obcych jak tu
7 halogenow i bedzie jasno :D
 
jedna wade mają te halogenki - kurde, strasznie dużo prądu ciągną.
tyle ile zwykła żarówka.

A że ja mam fioła na punkcie oszczędnych świetlówek....;-)
 
No prawie, jeszcze dwa dni będzie (hope). Gres dzis mamy załatwić.
Hehe, a co, nie mówił kiedy wraca? Może jakieś kochanki po drodze odwiedza? ;-);-);-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry