reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

reklama
ODKOPUJĘ!!!

poczytałam sobie ostatnio o naszych planach sprzed kilku lat... fajnie
pochwalcie się teraz swoimi kuchniami, łazienkami i domami/mieszkaniami, co???
ciekawe co udało się zrealizować?

ja tez się pochwalę, że kupiliśmy w końcu działkę i będziemy budować TEN dom
cieszę się jak głupia :D
 
JA się pochwalę jak już w marcu przeniesiemy się do NASZEGO WŁASNEGO:rofl2: mieszkania. Już się doczekać nie mogę. Na razie siedzimy w wynajmowanym.
 
Ja sie nie mam czym chwalic, chyba ze drapakiem dla kota:))) kate fajny domek, a dzialka gdzie? I jak duza?
 
Działka w Boleścinie - 3 km od naszej Świdnicy
ma powierzchnię 853 mkw i zaczyna się szerokością 16 m, a kończy 21 m
dlatego musimy mieć dom podpiwniczony:tak:

Eeeee tam Atol - zawsze jest coś do chwalenia ;-)
 
Niedawno urządzaliśmy z mężem pokoik dla naszej córeczki. Przeglądaliśmy wcześniej wiele różnych stron dekoratorskich ale dopiero na stronie Dekea znaleźliśmy w końcu coś co nam się naprawdę obojgu spodobało. Mają tam prześliczne fototapety, dla dziewczynek to już w ogóle cuda tam mają. Można nawet używane mebelki do pokoiku dziecięcego odświeżyć poprzez zastosowanie oklein na meble w przeróżnych wzorach i kolorach. Można im nawet podesłać jakąś swoją grafikę, albo skorzystać z ich ogromnego zbioru różnych, ciekawych grafika. Niedrogo a jak uroczo.
 
reklama
Kilka rad ode mnie:

Wybieraj co się Tobie podoba, a nie co podoba się innym czy jest modne.
Zanim zdecydujesz się na innowacyjne rozwiązanie zapytaj o to jak się sprawdza. Tylko nie bierz pod uwagę opinii typu "nie bo nie", "sprzedawca tak doradził" oraz "jest super używam od 6 m-cy". Bazuj na opiniach ludzi używających czegoś przynajmniej 2-3 lata i mających jakiekolwiek argumenty poza własną preferencją.
Stwórz listę rzeczy które musisz wybrać i kupić. Idąc krok po kroku na liście uzupełniaj sobie co wybrałaś wpisując od razu producenta, model i dorzucając link z wybranym sklepem.
Może warto jest zastanowić się nad pomocą projektanta wnętrz? Zerknij sobie do biura projektowania wnętrz z Krakowa Marengo. Mają duże doświadczenie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry