reklama

Restauracja dla mam z dziećmi! Warszawa Włochy

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Angelinka126, 2 Grudzień 2009.

1. Angelinka126

Angelinka126 Zaciekawiona BB

Witam,
    Zastanawiam się nad założeniem lokalu z małą gastronomią, tylko chciałabym tam wprowadzić coś innowacyjnego.
    Wpadłam na pomysł różnych dni lub wieczorków tematycznych i tutaj mam pytanie do naszych szanownych babyboomowych mam :biggrin2:
    Czy byłybyście zainteresowane takimi "Dniami dla mamy i dziecka" tzn. jeden dzień w tygodniu, np. we środy mamy mogłyby przychodzić z maluchami, byłby przygotowany kącik dla maluchów, wysokie krzesełka do karmienia, plastikowe miseczki i sztućce dla dzieci i coś w karcie odpowiedniego dla maluchów rocznych i 2-3-letnich.
    Zaletą takich specjalnych dni byłoby to, że nikt nie miałby prawa oburzać się na płaczące, krzyczące lub biegające pod stolikiem dziecko :-D
    Co o tym myślicie? Może macie jakieś inne pomysły albo uwagi?
    Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.:tak:

2. reklama
  3. happy_mamcia

happy_mamcia Początkująca w BB

Witam
    Pomysl fajny, tylko moim zdaniem - nie mozesz ograniczac sie do jednego dnia tematycznego. Knajpka powinna byc zawsze baby friendly. Bo wiesz, wiekszosc z nas nie wie, kiedy uda im sie wyrwac. Fajnie by wiec bylo, gdyby zawsze mozna bylo znalezc u ciebie kacik dla dziecka, miejsce na wozek i przede wszystkim zrozumienie u personelu.
    powodzenia!

Poleć forum