reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

restauracja lub inne ciekawe miejsce na 1 urodziny

kate212

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2011
Postów
35
Miasto
Łódź
witam
poszukuje miejsca w którym będę mogła zaprosić rodzinę i znajomych na 1 urodziny córeczki. Będzie około 20 osób, niestety moje warunki mieszkaniowe nie pozwalają mi na urządzenie takiej imprezy w domu. czy możecie polecić mi jakieś ciekawe miejsce z kącikiem zabaw dla dzieci, miłą atmosferą, smacznym jedzeniem i niewygórowanymi cenami? córeczka jest mała więc zależy mi krótkim przyjęciu z dwudaniowym obiadem, deser, jakies ciasta i owoce.
proszę o rade
 
reklama
Zdecydowanie polecam "Cud miód" na al. Włókniarzy. Fajna sala, fantastyczne jedzonko. Nie ma kącika zabaw ale sala jest na tyle duża, że coś można zorganizować. no i dojazd przyzwoity z różnych punktów miasta. My tam robiliśmy chrzciny ale lokal moim zdaniem dobry na wszelkie okazje.
 
W zależności od menu chyba od 90 zł ale najlepiej zadzwonić i podpytać. Choć pewnie można też tansze menu wybrać.
 
Do góry