reklama

Restauracja przyjazna dzieciom

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez pepsicOLA, 3 Lipiec 2011.

1. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

Hej,

Chcielibyśmy z mężem i naszą ponad roczną córcią wybrać się gdzieś na rodzinny obiad do jakiejś knajpki. Czy znacie miejsca godne polecenia dla rodziców z małymi dziećmi? Wiem, że maluchy nie wszędzie są mile widzianymi gośćmi. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Suseł

Suseł Fanka BB :)

My chodzimy często do Pulp Fiction na Św. Mikołaja. Mają stoliki na zewnątrz (ale od podwórka a nie od ulicy) więc jak ciepło to można tam posiedzieć. I mają nawet trochę zabawek dla dzieci.

3. reklama
  4. Nef

Nef Fanka BB :)

restauracja teatralna(z boku teatru lalek) jest chyba przyjazna dzieciom. Nie podam szczegółow, bo byłam tam jeszcze w ciąży na imprezie zamkniętej, to jeszcze nie wiedziałam na co zwracać uwagę:-D
    tak czy siak zauważyłam, że w toalecie damskiej jest przewijak:tak:

My chodzimy do zwykłych restauracji, ale nasze dziecko jest z gatunku spokojnych, no i zazwyczaj mamy wózek, więc jak jest niegrzeczna, to zapinam pasami w wózku i po wstępnym buncie - uspokaja się.

5. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

Bez żadnych problemów wpuścili nas z dziećmi do restauracji Dom smaków w Wawie :) Nawet dostaliśmy na maluchy zniżkę :) Obiad smaczny, niemalże jak u mamy :) Polecam :)

Poleć forum