reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

Nawet tak nie myśl! Ale masz racje lepiej mieć miłą niespodziankę. Co do mnie, no cóż tak się w życiu poukładało że jestesmy sami, ale niczego nie żałuje, mó Kacperek zaciera wszelkie smutki i daje niesamowicie wiele radości w życiu. Zreszta sami juz wiecie co to znaczy miłośc do dziecka. Co do taty Kacpra to nie wie co traci nie chcąc go znać, trudno jego strata. Byc może kiedyś się opamieta ale wtedy może byc za późno, na miłóść dziecka trzeba sobie przecież zapracować.
 
reklama
Hm..jutro po południu jadę do mojego maluszka!!....juz nie mogę się doczekać :) teraz dni tak szybko mijają, gdy Go nie ma.niestety ktos musi pracować ;), a urlop zarezerwowałem sobie gdy mały wróci do domu :) i będziemy razem, narazie musi mu wystarczyc mamusia na codzień, ale ona akurat jest wazniejsza w tym momencie dla Niego :)
 
Oboje rodziców jest waznych dla dzidziusia! Napewno Twój Synek (nie móiąć juz o żonie), bardzo za Tobą tęski, ale masz racje bardziej się przydasz jak bedziecie już wszyscy razem w domu ;D.

Odrazu widac że od zabiegu Pawełka humor Ci sie poprawił :D Brawo tak trzymać.
 
Hej! Mój Pawełek waży 1820 g.i rośnie dalej :) , wczoraj właśnie opuścił "Intensywną" ..
Niestety na wyniki operacji oczek jescze nieznane,był badany wczoraj, ale okulistka powiedziała,że jeszcze za wczesnie żeby coś mówic, więc czekamy do poniedziałku...ciagle ta niepewność i czekanie..... po południu dołączę jakieś foto :)
 
To super że jest już na Patologii. Teraz to możecie liczyc tygodnie żeby wrócic nareszcie z synkiem do domu. Badzcie dobrej mysli co do wyniku operacji. Wasz Pawełek bedzie zdrowym chłopczykiem. Tylu ludi trzyma z niego kciuki!
 
no super...tylko martwimy sie o oczka, inne dzieci które miały później zabieg,juz maja wynik, a my jeszcze czekamy, okulistka nie dopatrzyła sie jeszcze i czekamy......:(
 
reklama
Już 74 dni leży nasz maluszek w szpitalu :( , a jeszce końca nie widać :( , dzis znów badanie okulistyczne, waży już 1990 g. ale słabo je pokarm .....
Nie mogę się juz doczekać....:(
 
Do góry