reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rezygnacja z pracy

niuni

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
823
Witam,
mam jeszcze jedno pytanie.
Jestem zatrudniona w jednej firmie bez przerw od 2001r.
W X 2008r poszłam na urlop wychowawczy, który kończy mi się 23.06.2011 ( dzień później syn kończy 4 lata).
Wiem, że nie chcę wracać do tej firmy. W jaki sposób mogę rozwiązać tą umowę, czy mam jakiś okres wypowiedzenia, urlop chyba za nic mi się nie należy, ale chciałabym wiedzieć jak to załatwić. Wiem, że w firmie chcą bym wróciła.

pozdrawiam i dziękuję
 
reklama
czy przy złożeniu wypowiedzenia również obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia?
bo przy rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron możemy ten czas trzymiesięczny również za porozumieniem skrócić, prawda?
 
czy przy złożeniu wypowiedzenia również obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia?
bo przy rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron możemy ten czas trzymiesięczny również za porozumieniem skrócić, prawda?

Jeśli ma Pani trzymieisęczny okres wypowiedzenia, taki właśnie obowiązuje.
Za porozumieniem stron umowę można rozwiazań nawet z dnia na dzień.
 
Do góry