reklama

ribomulyn dla 3 latki

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez martabor, 13 Sierpień 2012.

 1. martabor

  martabor

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Drogie mamy, mam problem. moja 3 letnia córka w sumie nie chorowała, ostatnio jednak gnębią ją pewne infekcje, miała antybiotyk i zastrzyki przeciw zapaleniu oskrzeli. Teraz pani dr zapisała jej ribomulyn, czy stosowałyście go u swoich pociech? Proszę o radę, czy go podać? pozdrawiam :)
   
 2. mucha666

  mucha666 matka wariatka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  My stosowaliśmy Ribomunyl właśnie od 3 roku życia. Stosowaliśmy długo bo chyba z trzy albo cztery pełne cykle, bo tam jest takie zakręcone dawkowanie. Nasz pediatra nam zapisał ale powiedział że nie mamy oczekiwać cudów, bo to najlepiej działa około 5 roku życia. Ja powiem tak cudu nie było ale nie wiem jak by było bez Ribo. Jesteśmy jednak zadowoleni i jeszczee raz bym tak samo zrobiła. Po terapii Ribomunylem mieliśmy jeszcze Luivac i Ismigen. Ten ostatni moim zdaniem był najlepszy.
   
 3. reklama
 4. magda1978

  magda1978 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z rozpoczęciem przedszkola go stosowaliśmy, bez rewelacji, chorób było sporo, ale tak jak Mucha nie wiem jak by było bez niego. Zaszkodzić nie zaszkodzi. Potem zaczęłam podawać tran i chorób było dużo mniej, ale też nie wiem na ile to zasługa tranu czy nabrania naturalnej odporności po wychorowaniu tego co było do wychorowania
   

Poleć forum