reklama

Robaki, jak samemu się ich pozbyć lub czym przeleczyć?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Mamusiasynusia, 17 Styczeń 2013.

1. Mamusiasynusia

Mamusiasynusia Mama Mateuszka i Oleńki

Moja córcia miała już labie, glistę i owsiki, oczywiście wszystko przytargała z przedszkola (przypuszczam, że lamblie z piaskownicy, gdzie koty zrobiły sobie kuwetę). Swoją drogą zmieniliśmy przedszkole. Teraz nie mamy z tym problemów, ale wydaje mi się, że przeleczenie raz na jakiś czas na robaki byłoby wskazane. Niechce jej faszerować chemikaliami, ale może znacie domowe sposoby na oczyszczenie dziecka.

2. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Czosnek :) Duuużo czosnku! :-D

3. reklama
  4. maryńka

maryńka Fanka BB :)

Na owsiki od zawsze mama naszej 4 robila prawdziwa "kwasnice" (tzn. zupe z kapusty kiszonej z beczki) taka, ktora az buzie wykrecala...

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

sok z kiszonej kapusty i ogórków kiszonych ;-)

6. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Potwierdzam,sok z kiszonej kapusty:) najlepszy swojski ale kupic w sklepie tez idzie:),pozdrawiam

7. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Wszystkie metody są dobre,ale jeśli dziecko nie ma już robali to nie ma potrzeby faszerować jego organizmu nawet naturalnymi metodami.

8. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

9. Molla

Molla Fanka BB :)

U mnie przez tydzień piło się po pół szklanki soku z kiszonej kapusty przynajmniej raz dziennie i wogóle dużo czosnku w potrawach. Pozdrawiam:happy:

10. reklama
  11. Mamusiasynusia

Mamusiasynusia Mama Mateuszka i Oleńki

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Słyszałam o soku z kapusty, tylko myślałam, że może jakiś zioła są dobrze na zapobieganie pojawieniu się czegoś znowu. Do tego u nas odpada kwas, bo moje dziecko ma refluks żołądkowo - przełykowy.

12. niedobrasek

niedobrasek Początkująca w BB

Ojciec Grzegorz Sroka opisywał kurację z pestek dyni oraz wrotyczu, dobry preparat to także black walnut - kiedyś pisałem o nim na swoim blogu.

Poleć forum