reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robaki, jak samemu się ich pozbyć lub czym przeleczyć?

Mamusiasynusia

Mama Mateuszka i Oleńki
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2007
Postów
2 212
Miasto
Warszawa
Moja córcia miała już labie, glistę i owsiki, oczywiście wszystko przytargała z przedszkola (przypuszczam, że lamblie z piaskownicy, gdzie koty zrobiły sobie kuwetę). Swoją drogą zmieniliśmy przedszkole. Teraz nie mamy z tym problemów, ale wydaje mi się, że przeleczenie raz na jakiś czas na robaki byłoby wskazane. Niechce jej faszerować chemikaliami, ale może znacie domowe sposoby na oczyszczenie dziecka.
 
reklama
Na owsiki od zawsze mama naszej 4 robila prawdziwa "kwasnice" (tzn. zupe z kapusty kiszonej z beczki) taka, ktora az buzie wykrecala...
 
U mnie przez tydzień piło się po pół szklanki soku z kiszonej kapusty przynajmniej raz dziennie i wogóle dużo czosnku w potrawach. Pozdrawiam:happy:
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Słyszałam o soku z kapusty, tylko myślałam, że może jakiś zioła są dobrze na zapobieganie pojawieniu się czegoś znowu. Do tego u nas odpada kwas, bo moje dziecko ma refluks żołądkowo - przełykowy.
 
reklama
Ojciec Grzegorz Sroka opisywał kurację z pestek dyni oraz wrotyczu, dobry preparat to także black walnut - kiedyś pisałem o nim na swoim blogu.
 
Do góry