reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robienie bączkow a sen

Malwina18

Szczesliwa mamcia
Dołączył(a)
21 Styczeń 2010
Postów
2 273
Miasto
Gdansk
Ostatnio moja dwumiesieczna corcia ma problemy ze snem,ale zauwazylam ze to przez baczki które robi jak wstanie.Nad ranem to juz wogole ma niespokojny sen i ciagle puszcza gazy. Jak temu zaradzic zeby naprzyklad trwalo to w dzien i córcia sie wysypiała.???czy to przez kropelki espumisan ktore dostaje wieczorem???
 
reklama
Ja mam ten sam problem tyle że nie daje żadnych kropli. U nas te bączki chyba wynikają z tego, że po nocnym jedzeniu Jaśkowi się nie odbija bo zasypia przy butli. Jak spowodować odbicie???
 
Ja mam ten sam problem tyle że nie daje żadnych kropli. U nas te bączki chyba wynikają z tego, że po nocnym jedzeniu Jaśkowi się nie odbija bo zasypia przy butli. Jak spowodować odbicie???
Po butli weź maluszka na swoje ramię poczekaj parę minut.Jeśli nie odbije to połóż go na chwile i znowu weź na ramię. U nas pomaga :)




 
Do góry