reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Motylku ja mam taki rozek i wypralam ale wklad wyjelam bo u mnie sie da nie wiem jak u ciebie???
Poszwy i kocyki piore ale wklady to poscieli to juz nie.
Zakupy pierwsza klasa bajer!!!
 
reklama
Ja tez musze sobie kupic ta piłke fajna sprawa:)) stosowałam przy Lauruni
A rozki tez bede prała ale wkładu do poscieli juz nie:)

A jakie ćwiczenia robicie na tych piłkach?
Jakiś specjalny zestaw, czy takie co to po gazetkach dla kobiet w ciąży pokazują?
Acha! Moja piłka nie ma uchwytów!
Ale to chyba nie problem.
Jakoś boję się ćwiczyć, coby czegoś niepotrzebnie nie pobudzieć...
 
malen a ja cwicze na piłce bez uchwytów, ale w tym tygodniu przez te dzieciaki nawet nie mam sily i czasu, cieszę sie jak moge siąśc do kompa, ja mam z gazety zestawik
 
Pomyślałam,że może się przydać taka miękka mała łyżeczka chociażby do podawania witaminy słyszałam,że podaje się taką przez jakiś czas (przeciw krzywicy Maluszkowi)
http://www.allegro.pl/item412741781_miekka_lyzeczka_silikonowa_dla_niemowlat.html
W sklepie ta łyżeczka jest troszeczkę tańsza. Z baby Ono albo Canpol babies

Co z pieluchami? Mam zamier kupić duże opakowanie Pampers new born. W realu 98 szt - 52 zł , w Tesco 72 szt- 49,90zł (wolę kupić już większą paczuchę - wychodzi taniej....)
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie ja ostatnio byłam w Makro i wybiorę się jeszcze do Selgrosa.
Porównam ceny i kupię tam gdzie taniej .. . a mega paka się opłaca, bo w przeciągu 3 dni to paczka pójdzie jak nie szybciej.
I jak tu z becikowego 1000zł kupić pieluszki.
Dosłownie na waciki starczy.
 
reklama
Co z pieluchami? Mam zamier kupić duże opakowanie Pampers new born. W realu 98 szt - 52 zł , w Tesco 72 szt- 49,90zł (wolę kupić już większą paczuchę - wychodzi taniej....)
Ja chyba te new born kupię Huggies, siostra cioteczna mi mówiła że mają fajne wycięcia na pępek:tak: A później już podobno najlepsze są te pampers:confused:
 
Do góry