reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Dziewczyny mam pytanko, jedyna rzecz której mi brakuje to czapka dla Mełego na wyjście ze szpitala.Chciałam kupić ale nie orientuje sie z tymi obwodami głowki a zazwyczaj to własnie obwód głowki jest podany.może któraś sie orientuje jaki rozmiar kupić?
 
Wanilia sliczny kombinezonik!!
Justys becikowego jest tys. gwarantowane ale jak dochody nie przekreczaja 504 zl to dostajesz 2 tys. a kaja to zmienic i od nast roku nawet ten tysiac dostana matki ktore od 4 m-ca sa na L4!!!! paranoja niedosc ze grosze to jeszcze zabiora
 
Dziewczyny mam pytanko, jedyna rzecz której mi brakuje to czapka dla Mełego na wyjście ze szpitala.Chciałam kupić ale nie orientuje sie z tymi obwodami głowki a zazwyczaj to własnie obwód głowki jest podany.może któraś sie orientuje jaki rozmiar kupić?
Ja kupywałam i kupiłam tez teraz na 36cm;-)
 
reklama
Do góry