• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Kaka decyzja już zapadła co do rowerka?
u nas na zajaczka mial być wózek dla lali ale przemyslałam sprawę i taki rowerek wydaje mi się na razie ciekawszym prezentem dla malej
przejrzałam allegro i zastanawiam się między tymi dwoma:
ROWEREK HAUCK 3 KOLORY+ATESTY, PAŁĄK, PASY+KOSZ (945457983) - Aukcje internetowe Allegro
ROWERKI SUPER ROWEREK BOBY MILLY MALLY najtaniej (936906815) - Aukcje internetowe Allegro

o tym haucku pisały dziewczyny, a ma może któraś ten drugi dla porównania?
 
reklama
U nas na szczęście nie ma zwyczaju dawania prezentów na zajączka i nie będę dzieci tego uczyć, choć nie powiem jak tak kupujecie to korci mnie...
 
mi T. jak zwykle zostawia decyzję, potem najwyżej trochę skrytykuje że mogłam inny kupić bo coś tam, ale to rzadko na szczęście się zdarza ;-)
ja chyba pod koniec marca kupię (chyba że skarbówa się spręży i będzie szybciej kasa :-)) to już do Was dojdzie i Hania zdąży przetestować :tak:
 
A my pewnie jakies duperelki kupimy na zajaca...jeszcze nie wiem co ale mysle ze nie beda to ogromniaste koszty bo troszke nas teraz zocha na urodziny wykosztowala...a najgorsze jest to ze konca nie widac:-D:-D:-D
 
A to nasze zakupki co wam pisałam na głównym IMGP2920..jpgIMGP2923..jpgIMGP2919..jpg
 
reklama
No własnie u nas tez zawsze królowały słodycze ale tez to sie zmieniło odkąd moja siostra ma dzieci. A potem lawinowo...z drugiej strony jest okazja by kupic większy prezent;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry