reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Wiecie co czytam wlasnie bardzo madra prase a mianowicie gazetke REALA:-Di tam jest fajny zestaw dla niemowlaka za 199 zl i w tym jest:
-podgrzewacz do butelek
-sterylizator
-elektroniczna niania
-termometr elektroniczny w smoczku
-torba z mata do przewijania
pisze bo moze ktos by chcial rodzince podrzucic jakis pomysl na prezent , fajny ten zestaw za taka cene..:tak:
i to jest jakas firma CARRERA , a promocja do 03.09od dzisiaj;-)
 
qurcze, a ja kupiłam nianie elektroniczną w ubiegły poniedziałek i jeszcze nie doszła i nikt nie odpowiada na moje @. Wkrótce będą 2 tygodnie, a tu zwykle w ekspresowym tempie dochodzą. Nie wiem co jest grane:confused: Babeczka ma 100% pozytywów i sprzedaje same dziecięce rzeczy i nie wydaje mi się aby była jakąś "oszustką":confused: Poczekam jeszcze do jutra i zobacze, może zapomniała??:confused:
 
W końcu złożyłam zamówienie na szafę dla Hani;-) W końcu będę mogła wypakować jej ciuchy z walizki;-)
SZAFA NAROŻNA DWUSKRZYDŁOWA SPRAWDZ !!! (416206004) - Aukcje internetowe Allegro.

Fajna szafa-ja też kupiłam sobie na allegro (moja ze sklepu po 8 tyg i tak nie dostarła więc zrezygnowałam)
SZAFA NAROŻNA - TANIO (417550172) - Aukcje internetowe Allegro

A ja zamowiłam 2 kombinezoniki:
EVIL BABY :.kombinezon dla maluszka ok.62 blue (422169769) - Aukcje internetowe Allegro
.: LITTLE PUP :. 2-cz.kobinezon :ok.62: beż (420174572) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle, ze ciuszków juz mamy dosyc. Musimy dokupic tylko jakies rekawiczki i skarpetki i spiworek, ewentualnie jakąś czapeczke, a reszta to juz po porodzie, bo w sumie jest tego juz sporo.
Czas kupic reszte rzeczy: łożeczko, wozek, wanienke itd...

:-)Widziałam tę aukcję (obserwuję ją) bardzo podobają mi się te kombinezoniki (zamówię):tak::-) Naprawdę SUPCIO:tak:
 
Ja dostałam od kolezanki małą paczke Huggies Classic 3-6kg (bo sie pomyliła i kupiła za małe dla synka) i one wydają sie malutkie, wiec mysle ze te pampers mini tez będa ok. Najwyzej na sam poczatek można kupic newborn, a te mini i tak sie przydadzą na pewno :-)
 
reklama
Do góry