reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

świetny fotelik, a śpiworek do wózka dostaliśmy czrwony z szarą wełną, ale myślę, że spod ochraniacza go nie będzie wcale widać:-)
 
reklama
To pojazd mojej niuni;-) Nika028.jpg

Nika029.jpg

A to kilka ciuszkow (dzisiejszy nabytek):tak:Nika024.jpgNika025.jpgNika026.jpg
 
Weronika wyjdź zobaczyć co rodzice dla Ciebie przygotowali :happy: - fajnie, już czuć dzidzią :happy:
A chusteczki rzeczywiście w promocji.
Czarna w realu są koce z mikrofazy, takie milutkie w dotyku 150x200 za 29,90 i 30,90 - skusiłam się i kupiłam :happy: - oczywiście niebieski
 
Mój szwagier mnie rozczulił (będzie tatą chrzestnym Hani). Słyszał jak gadałam z mamą o tym moim kombinezonie co to nie ma rozcięcia na nóżki i kupił Hani taki ładniutki misiowy kombinezonik:szok::-D. Wkleję foteczki jak juz będę go miała w domku;-)
 
My zamowilismy w koncu łożeczko i posciele z allegro. W sumie wiekszosc rzeczy juz mamy. Musimy kupic jeszcze jakis cieply spiworek, gruby kocyk, termometr dla dzidzi, kosmetyki i pampersy, bo mam tylko malutka paczuszke. Wózka chyba na razie nie kupujemy. Sama nie wiem. Dziadkowie chca kupic, ale dopiero jak sie mały urodzi, a ja bym chyba juz wolała miec przygotowany, ale i tak w tym miesiacu limit pieniazkow sie skonczył, wiec chyba poczekamy. No i zastanawiam sie czy opłaca sie kupic przewijak. Mam podkłady do przewijania, a lozeczko bedzie stało kolo naszego lozka w sypialni, wiec nie wiem czy przewijak ma sens :-D

A tak apropo to pamietacie te kombinezoniki cos kiedys zamawiałam? Juz dawno doszły, ale zapomniałam napisac. Ten jednoczesciowy wziełam "niby" 56 i jest fatycznie mały, bedzie akurat dla malucha:-) A za to ten dwuczesciowy, rozmiar "niby" 62 jest wielki i wyglada jak na roczne dziecko :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry