reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Mła dopiero dziś "znalazłam" twój post.

Alanek dobrze ze tak powiem. Wazy niewiele ponad 15 kg, ma jakieś 93-94 cm. Niedawno w foteliku podnieśliśmy zagłówek i jest ok. Myśle ze jeszcze trochę pojezdzimy.
Póki co Alan znad zagłówka nie wystaje, fotelik jest dobry. Chociaz M nad naszym fotelikiem nie przepada, twierdzi ze źle sie wkłada dziecko (przez to ze dobrze jest pasy poluzować zanim się je założy na ręce Alankowi )
Niedawno wyskoczył mi z tekstem ze lepszy fotelik kupiłabym w carrefourze za 100 zl. Ale niech mówi co chce, ja twierdzę ze to bardzo dobry fotelik i na zaden bym go nie zamieniła. Na pewno przy zakupie nastepnego tez bede sie kierowac crash testami. Mimo ze esze myśle ze duzo czasu zanim to nastąpi.
 
reklama
Kuba na Mikołajki dostanie od duży kartonowy domek z Lidla,można się w nim schować, ma nadrukowane wzory do kolorowania, czuję, że mu się spodoba. wprawdzie już kupiliśmy, ale jest schowany w garażu i czeka do piątku ;) koszt to 35zł.
 
Milva, to zrób test. Moja Ema od kilku dni nie pozwala wyrzucić kartonowego pudła, które zaadoptowała na swoją zimową hacjendę. Przynieś duży karton i sprawdź, jak Bart zareaguje :)
 
Kota Ninka dostała ten Lidlowy domek od Mojej koleżanki w piątek. Oczywiście jest uwielbiany. Pisałam na głównym. Ninka non stop upiększa Go w kolejne kolory, mazaki, kredki, farby i to wszystko tak jak ona chce i kiedy chce. Oczywiście mieszka w tym domku ;) z lalką i psem!Dla nas rewelacja.
 
U mnie w lidlu też są te domki ale czuję że przy moim synu domek by przetrwał max godzinę bo widzę po tym co wyprawia z dużymi kartonami tak do nich włazi i wariuje że cały jest porozdzierany =/
My myślimy nad namiotem wozem strażackim na Mikołaja .
A na urodziny prezent już kupiony i dany rakieta z wrzutkami vtech w 100 % trafiony prezent 6daf229058.jpg
 

Załączniki

  • 6daf229058.jpg
    6daf229058.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 306
reklama
Do góry