reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
My na jesień to mamy kurtkę w jakiej chodzil na wiosne, dostałam o koleżanki kiedyś, na wiosne byla przy duza to teraz bedzie w sam raz, mamy a'la skorke, buty donosimy z wiosny bo jeszcze dobre. A na podworko mamy 3 kurtki po Melce takie uniwersalne.
 
Ja na jesień kupiłam kurtkę taką samą jak w zeszłym roku tylko w innym kolorze, bo zadowolona z niej bardzo byłam, 6 par spodni dresowych, jedne dzinsy, sztruksy i oczojebne żółte rurki ;)
Parę sweterków, dwa polary i kilka bluzeczek. Body kupiłam tylko parę sztuk bo często Alan siada na nocnik w bodach jest to srednio wygodne. czapki z zeszłego roku są dobre wiec nie kupuje, a z butów to na razie mamy tylko adidaski.
Z zimowymi zakupami czekam, bo nie wiem jaki rozmiar bedzie potrzebny.

I co ciekawe, pani która kolo mnie ma ciucholand sprzedałam zeszłoroczną kurtkę Alanka jesienną dla wnuka a jeszcze dwie zimowe muszę wystawić na allego, tylko zebrać sie nie mogę.
 
Ja dla Adasia na jesień mam kurtkę z H&M, którą kupiłam mu na wiosnę. Jest fajna nie przepuszcza wody ani wiatru, na zimę nie kupuję bo jeszcze nic fajnego nie wystawili, ale pewnie znowu kupię w H&M. Za to po wypłacie kupuje mu buty, bo dalej biega w tenisówkach. Udało mi się tylko w realu kupić kalosze ocieplane za 5 zł..:tak: Aha i dziś kupiłam w biedronce SKARPETO-KAPCIE z Disney'a. Wczoraj oglądałam takie w H&M i kosztowały 25 zł, a w biedronie są po 11,90. Super jakość, wzięłam z potworkami i Adaś już dziś w nich chodził. 2013-09-02
 
Sosnowiczanka jak Alus wyrośnie to zamawiam spodnie do odkupienia, a szczególnie te żółte. Pamiętaj o mnie i Kacperku.

Ja jeszcze przez net kupiłam identyczną czapkę jak zgubilismy, może jutro dojdzie. Ale ta czapa to tak ma ciepłą jesień. No i czek na spodnie dla młodego od naszej Violi.
 
Ja to nie umiem na ciuchach wybierać i grzebać. Wiem, że niektórzy tam takie perełki wychwytują, że szok ale ja jakoś nie umiem się odnaleźć.
Nie będę nic mówić ale my jesteśmy ubrane łącznie z zimą do lat 4. Kombinezony, buty, czapki. Nawet rajstopy. Nie mówiąc o ciuchach do chodzenia od tak..Boże dzięki za moje siostry!!!!Są moją podporą!
 
U nas Fabianek na zime ma dwie pary butow zimowych, ma dwie pary adidaskow, tenisowki, trampki za kostke.
Czapeczki na zime mamy, spodnie, bluzy tez ale napewno cos jeszcze dokupie. Musze do H&M sie wybrac i reserved.
Kurteczke musimy kupic.

Marika ma tez spodnie, dresy,m kurtke, buty kupimy.


Cd rowerkow biedowych to ja polecam u nas Marika ma biedowy, Fabianek 3 kolowy ktory odziedziczyl po siostrze. Marika biegowy dostala na swieta i jezdzi na nim dopiero teraz bo byl za duzy ale swietnie sobiue radzi.Za rok bedzie go mial Fabianek a Marika dodstanie juz taki dojrzalszy na dwol kolkach z doczepianym,i bocznymi:)
 
reklama
Do góry