reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Dziewczyny, z czystym sumieniem mogę wam polecić artykuły dziecięce firmy Arti, mam stamtąd kilka rzeczy, bo są niedość że tanie, to jeszcze solidne. Naprawdę, tam warto kupować.

A jeśli chodzi o zabawki, to z FisherPrice :)
 
bajeczka a to pech :crazy:
a będziesz kupowała podwójny wózek jak już się dzidzia urodzi? Bo widzę,że będzie jakoś 2 latka różnicy.

no właśnie nie wiem jak to rozwiązać, Maya nie będzie miała nawet 2 latek jak się maluszek urodzi.
Widziałam u nas podwójne wózki ale takie spacerówki. A muszę mieć na początek z gondolą jakiś, a nie wiem czy takie kombinowane wózki są, żeby był dla takiego starszego dziecka i noworodka.
 
bajeczko myślę,że znajdziesz bez problemu.Faktycznie było by ciężko bez takiego wózka,moje miały 2,1 roku różnicy i w zasadzie nie kupiłam podwójnego,ale miałam spore ograniczenia,np na zakupy się nie wybrałam bo jedno miałam w wózku,a drugie koło wózka i w zasadzie wkoło domu na spacery chodziłam,a na zakupy to na dwa wózki z mężem czy też autem :tak:
a tutaj propozycja:
Baby Jogger City Select Stroller with Extra Seat and Carrycot and Cabriofix
 
Ostatnia edycja:
właśnie znalazłam kilka takich wózków, ten twój nawet fajny, dużo kombinacji ma. Wychodzi na to, że będę musiała kupić ten podwójny bo pozostaną spacery na plac zabaw koło domu.
 
Zazdroszcze Wam tych zakupow, mnie pewnie omina, bo mam wszystko po synku, a ciuchow tyle, ze blizniaki bym ubrala, nawet dziewczecych mam sporo.
Napewno cos dkupie, bo nie wytrzymam, ale nie bedzie tego tyle co przy Robercie. :-)
 
reklama
a ja dzis kupilam 2 bodziaki i pizamke welurkowa na 6 m-cy :)
musze sie pwostrzymac... w 1 ciazy kupowalam od 4 mc-a, a teraz juz zbieram powoli od ponad roku... i tyle tego mam ze mnie w wariatkowie zamkna niedlugo...
chlopiece po bracie + kilka sztuk nowych bo byly przeslodkie, gl kupuje unisexy : zolty bialy, no i ja uwielbiam bez+biel, bez+braz, siwy+biel
no i mam tez spora kolekcje dla dziewczynki, nowe sa wsyztskie bo u mnie w rodzinie same chlopaki od 2,5 lat sie rodza, ale za to licze ze jak bedzie chlopak to je odprzedam lub sie wymienie z jakas mama za chlopiece i tyle :)
 
Do góry